Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek napi 1000 kc, fél...

Chix kérdése:

Szerintetek napi 1000 kc, fél óra torna, és mindehhez Animal Cut 3 tabletta mennyire eredményes fogyást eredményezhet? Vagy mi a véleményetek róla? Elkezdjem? Lesz jojo efektus?

Figyelt kérdés
23éves,118kg lány,176cm magas vagyok,sajnos kicsit késön kaptam észbe, hogy rettenetesen nézek ki,de minden erömmel szeretnék változtatni!!!

2012. febr. 19. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

engedelmeddel, a <kc> nem mértékegység, legalábbis.. nem, nem az.

az energia mértékegysége például élelmiszerekben jelölve elfogadottan a <kcal>.

ebből 1000 egy gyerek egészséges működését nem fedezi, neked egyenes út a mostani állapotodból egy kimondottan sza.rabb felé. még ha normális ételeket eszel, sajnos akkor is.

2012. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én is napi 1000 kcal-át szoktam bevinni és nem koplalok , csak olyan dolgokat eszem amibe kevés szénhidrát van , sok gyümölcsöt, joghurtot, gabonapelyhet... meg sok vizet iszok..és eddzeni is járok. lehet kevésnek tünik a napi 1000 kcal, de én nem éhezem, és szerintem baromi eredményes. Én nem vagyok elhízva, nekem nem volt nehéz ráállnom erre, nemtudom te, hogy vagy vele.
2012. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a tested alapanyagcseréje 1200kcal körül van. hogy ne éheznél, ha a sejtjeid fenntartásához szükséges energia mennyiséget sem viszed be?

orvosilag a legszigorúbb diéta nőknek 1200kcal-os, de ők olyan zsírosak hogy nem tudnak edzeni.

egy edző, aktív nőnek 1000kcal étrend.. fa.sza. meg lehet csinálni.

az anyagcseréd hozzá fog szokni, Afrikában is 'élnek' 1000kcal-on és alatta is.

de ott azért, mert a Föld az ő pokluk, és nincs más választásuk. aki önként választja ezt, arra azt tudom mondani, hogy kemény. ha neki ez kell, tudatában az ilyen alacsony kalóriás táplálkozás kockázataival, akkor biztos egy nagyon kemény emberről van szó.

2012. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Az 1000 Kcal-ból olyan jojó lenne, hogy na csak.. Az konkrétan éhezés a Te súlyodnál, és az enyémnél is (167/83).

Én 1600-nál nem eszem többet, és elég jól bírom.

Nem éhezek. Én Neked sem ajánlanék 1600-nál kevesebbet,az biztos!!

2012. febr. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!