Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Húsvét alatt mihez kezdjek? :S

Húsvét alatt mihez kezdjek? :S

Figyelt kérdés

Eddig 79,8 kg ról fogytam le 60 kg-ra.húsvétra tervezem elérni (ink március végére) az 56 kg-t.Egyik nap kipróbáltam hogy ettem rendesen mindent(csoki meg ilyenek semmi nem volt) és híztam egy kilót..húsvétkor szeretnék rendesen enni mindenből és minden vágyam megenni egy ilyet: [link] (TELLJESEN EGYEDÜL!)mert már telljesen kikészültem.utoljára 2011 karácsonyán ettem csokit azaz egy éve.és akkor sokan jönnek itt ezekkel a dumákkal 2 hetes diéta után hogy "jajj istenem belehalok már nem bírom" kikészülök tőle.magas vérnyomás miatt kellett lefogynom.elegem van már ebből hogy körülöttem mindenki csak zabál és tömi magába a finomabbnál finomabb cuccokat.elnézést kérek mindenkitől ezért de már egyre nehezebben bírom..szóval mit tegyek hogy ne hízzak meg ezalatt? válaszokat kérlek csak normálisan!

12/L


2012. febr. 19. 14:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező évi 1x minden belefér.


Válaszoló - egy ilyen tejes vacakban annyi aroma, színezék és cukor lehet, amennyit csak nem sajnálnak. persze hogy ezt kívánja mindenki, ha egyszer megkóstolták. még a halott is ezt kívánja, mert baromi hatásos aromák vannak benne. pedig aki már nem él.. az minek egyen? az élő ember meg minek egyen, ha már mondjuk elég tápanyagot bevitt? hát azért, mert olyan íncsiklandozó ízű és illatú holmikat kaphattok a boltokban, hogy csak úgy csúszik lefele. a macskád sem azért akar whyskast enni, mert táplálóbb mint az egér, hanem mert tudtommal már az állat eledeleket is aromákkal teszik ellenállhatatlanná. meg a cukor, legalábbis az emberi élelmiszerekben, az örök csali marad.

plusz generálisan mint tejtermékek: a mai tejek a modern tehenekből valami magasabb növekedési faktor koncentrációval bírnak. továbbá erősen megemelik a vérünk inzulin szintjét.

az előbbiről nem szoktam írni, mivel kb. ennyit tudok írni róla. az utóbbinak viszont utána lehet olvasni, kísérletek - tanulmányok igazolják (sajnos), és mint tudjuk nem éppen előnyös. pont ennek elkerüléséért nem eszünk fehér lisztes és cukros holmikat.

2012. febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!