Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Húsvét alatt mihez kezdjek? :S

Húsvét alatt mihez kezdjek? :S

Figyelt kérdés

Eddig 79,8 kg ról fogytam le 60 kg-ra.húsvétra tervezem elérni (ink március végére) az 56 kg-t.Egyik nap kipróbáltam hogy ettem rendesen mindent(csoki meg ilyenek semmi nem volt) és híztam egy kilót..húsvétkor szeretnék rendesen enni mindenből és minden vágyam megenni egy ilyet: [link] (TELLJESEN EGYEDÜL!)mert már telljesen kikészültem.utoljára 2011 karácsonyán ettem csokit azaz egy éve.és akkor sokan jönnek itt ezekkel a dumákkal 2 hetes diéta után hogy "jajj istenem belehalok már nem bírom" kikészülök tőle.magas vérnyomás miatt kellett lefogynom.elegem van már ebből hogy körülöttem mindenki csak zabál és tömi magába a finomabbnál finomabb cuccokat.elnézést kérek mindenkitől ezért de már egyre nehezebben bírom..szóval mit tegyek hogy ne hízzak meg ezalatt? válaszokat kérlek csak normálisan!

12/L


2012. febr. 19. 14:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja és nem csak csokit nem hanem semmi sütit vagy lisztes dolgot.tésztát is alig talán 1 hónapba egyszer.félre ne értsétek nem sajnáltatom magam csak már sok...
2012. febr. 19. 14:16
 2/11 anonim ***** válasza:

Alapvető hiányosságok vannak nálad. Ha csak egy nap eszel rendesen, attól nem hízhatsz egy kilót. De mi az hogy rendesen? Ha rendesen eszel akkor abba bizony néha belefér egy pici édesség is. Diétázol 12 évesen.. komoly következményei lehetnek!


2011 karácsonya pedig alig két hónapja volt, nem egy éve

2012. febr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

húsvétkor még a magyar emberek is hagyományosan normálisan esznek.

sonkát (igazi húst)

zöldségeket

tojást.


ezeken elég szépen el lehetne éldegélni, fogyni vagy hízni, ki mit preferál.

és inkább csokoládét kéne enned, mint a tejes szemetet amit linkeltél, ezt nem a vágyaidat lenézve írom, hanem szakmai szemmel megközelítve az élelmiszereket.


alternatív: azt eszel ami jólesik, ha heti 4x 2 óra karate edzést végigcsinálsz.

2012. febr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
óó ez a másik.. valamit nagyon furán csinálsz, nézel ha azt írod 1 nap alatt híztál. ilyen ugyanis nem létezik.
2012. febr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Hát én megmondom öszintén.. én fiu vagyok és bazira nem érdekel hogy hány kilós egy lány vagy akárki.. nemtom minek ezek a nagy fogyókurák meg isten tudja micsodák mi értelme? ha az ember szeret enni egyen. Ne azzal foglalkozzon hogynéz ki.. jó jó igaz abban a korban élünk amikor a test számít nem a lélek... én nentom lehet én vagyok ''hülye'' hogy teszek rá ki hogy néz ki de én sokkal fontosabbnak tartom azt hogy ki milyen.. nem azt hogy hogy néz ki..
2012. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Off: Aczél mi a gond a tejes szemetekkel? Miért rosszabb mint a csoki? Vagy csak az ilyen előregyártott bolti dolgokra érted?
2012. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
bocsánat elnéztem 2010 karácsonyán.Csoki nélkül mégcsak kibírnám de nem érdekel mekkora "tejes szemét" ez ezt kívánom és kész.nemérdekel mennyire egészségtelen egy évbe szerintem egyszer belefér.biztosan teis szoktál csokit enni és ha összeszámolnánk egy évbe mennyit eszem biztosan überelné ezt a "tejes szemetet" 1x.heti 5x 1órát mozgok.
2012. febr. 19. 14:28
 8/11 A kérdező kommentje:
ma 14:26 értem mire gondolsz de világ életemben jóval 70 kg felett voltam és már unom.magas volt a vérnyomásom állandóan rosszul voltam.de a mai világban a 12-3 éveseknél még nem a belső számít.én 13 leszek májusban
2012. febr. 19. 14:31
 9/11 A kérdező kommentje:
jó tudjuk aczél szerint semmit nem lehetne enni minden szemét..
2012. febr. 19. 14:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező nagyon tévedsz! Aczél szerint sem szemét minden, de sok minden valóban az, amit az átlag magyar eszik. Ha valaki ezt nem képes felfogni az a maga baja.


És a válaszadók között magasan ő adja a legjobb és legokosabb válaszokat. Az hogy valaki nem fogadja el a valóságot az egy dolog. Ettől én még - mert engem valóban érdekel - megkérdezhetem, mi a baj a tejes dolgokkal?

2012. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!