Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 178 cm-hez az ideális súly 70...

178 cm-hez az ideális súly 70 kiló nőknél? Ez hogy lehetséges? Szerintem ez nagyon sok, mégis minden kalkulátor ezt hozza ki.

Figyelt kérdés
Ez vastag csontozatú emberekre lenne számolva, vagy tiszta izom nőkre (mert ugye az izom nehezebb mint a zsír)? Én ennyi vagyok de messze nem vagyok jó így. Sportolok, így nem a tónusommal van baj.
2012. febr. 19. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
kérdés kinek mi az ideális.
2012. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

A szervezeted működése szempontjából ideális. Elvégre egy hosszabb betegség és le is megy 5-6. Amúgy szerintem nem sok. Én több mint húsz centivel alacsonyabb vagyok nálad és 70 kilósan sem éreztem magam kövérnek. Mondjuk az igaz, hogy én 120 kilósan is olyan lennék mint valami pattogóslabda. :D

Amúgy nem vagy kövér, szerintem pont jó vagy így. :) De te tudod hogy elégedett vagy e azzal amit látsz vagy sem. :) A fogyókúrázást ne vidd túlzásba. :)

2012. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ja neem, nem vagyok egy anorexiára hajlamos vki,annál sokkal jobban szeretek enni:)) na de visszatérve aki 165-167 cm az 50-53 kilósan nagyon csini, és még nem mondható extra vagy betegesen vékonynak, nem egy ilyen barátnőm van.Akkor ezt véve alapul 175-178 cm-esen is 60-65kiló lenne jó, a 70 sok hozzá szerintem.
2012. febr. 19. 15:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Én férfi létemre vagyok 70 kg a 178 centimhez. (Izmosan)
2012. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha azt nézzük, hogy bármikor jöhet egy betegség, vagy bármilyen válság, akkor a 70 kiló tényleg ideálisabb.

plusz, mondjuk hogy nézel ki a 70 kilóval. simán lehetsz jó nő. mert gondolom ez is számít, ha ideális testről beszélünk.

2012. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen jó a 70 kg ilyen magassághoz. Az ideális közepe nőknél magasság cm-ben mínusz 110, és enged kb. 5 kg eltérést, tehát ha nincs kalkulátor, ez a súly akkor is megfelelő.

Úgy lehetséges, hogy az "átlag" nőnél 10 cm-rel magasabb vagy, ami elég sok. Szerintem nincs vastag meg vékony csont, de a magasságod indokolja a 70 kg-t.

2012. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 167 cm-hez az 53 kevés. Tinikorban még elmegy, amikor még melle sincs az embernek, de 20-25 körül már kimondottan kevés. 165-höz az 53 oké, az 50 kevés. Én voltam 168 cm és 50-53 kg, úgy, hogy heti 5-ször teniszeztem 2 órát (egyébként meg rengeteget ettem), és visszanézve azokat a fotókat, brutálisan néztem ki. Mondhatom tehát nyugodt lelkiismerettel, hogy kevés... Persze divatosnak divatos, azt elismerem.
2012. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát igen..az biztos hogy magasabban a súly is többnek tűnik ezt már megfigyeltem, ugyanolyan arányokkal aki alacsonyabb kevesebbnek tűnik.

Köszi a válaszokat!!

2012. febr. 19. 17:06
 9/9 *gin* ***** válasza:

a kalkulátorok általában egy súlytartományt adnak meg, és nem az esztétikusság határait, hanem az egészségét. 178/70 orvosi szempontból egészséges test, az esztétika meg mindenkinek mást jelent.

én 3 cm-vel vagyok alacsonyabb nálad, és 70 kilósan nem érzem magam kövérnek, persze én sem vagyok elégedett.

2012. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!