Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kcal van abban amit ma...

Nettane kérdése:

Mennyi kcal van abban amit ma ebédeltem? én nem tudom kiszámolni hogy kb mennyi.

Figyelt kérdés

húsleves lé+répa,2 nagy kanál tört krumpli+1 db rántott csirke szárny,4 db barack (befőtt)

tejszínhabos vaníliás kapucsínó 2 dl

1 db krumplis pogácsa(az olajban sütött féle)


2012. febr. 19. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
én sem tudom megmondani, de jó sok az egyértelmű
2012. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudjuk, milyen módon készült, mennyi alapanyaggal (pl. zsír), nem tudjuk megmondani. Azt viszont igen, hogy nagyon rossz menü, ha fogyni akarsz.

Húsleves oké, de ehettél volna bele húst.

2 nagy kanál tört krumpli - ha zsírba/olajba volt törve, eléggé hízlal, Az 1 db szárnyon semmi nem volt, csak bőr (ami zsír!!! rengeteg kalóriával, ahhoz képes, milyen kicsi) + panír, ami szénhidrát. Sokkal többre mentél volna egy szelet csirkemellel, amin nincs bőre, és úgy van kirántva és az olaj leitatva róla.

A barack befőtt tömény cukor. Friss saláta kellett volna. A saláta és a mell adta volna a normál "fogyis" menüt.

A tejszínhabot nem kommentálom, zsír+cukor.

A pogácsa is felesleges volt.

2012. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Körülbelül amit megettél ebben az ebédben 700 kalória volt. Okosabban táplálkozz ha fogyózni akarsz :)
2012. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha normál adagok voltak, szerintem több volt, mint 700.

Leves mondjuk 150-200 (ha tányérral evett, nem csészével), krumpli hússal 500-700 körül (attól függően, mennyi zsír, és mekkora kanál krumpli, meg ugye a befőtt), a cappuccino 200 (attól függ, mennyi cukor benne meg a tejszínben), + a pogi, amiről nem tudjuk, mekkora volt. Ha kicsi, akkor 100, ha nagy, akkor több.

2012. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen..:)..fogyókúrázom és nem szoktam ennyit enni de vendégségben voltunk.
2012. febr. 19. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!