Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jessica alba mit csinál hogy...

Jessica alba mit csinál hogy ilyen jó alakja van, hány kg lehet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 06:31
 1/6 *gin* ***** válasza:
86%

168/51.


szerinted mit csinál? színésznő. ha nincsenek szerepei, egész nap a személyi edzőjével tolja az edzéseket, és lefogadom, hogy saját dietetikusa is van. így én is tudnám tartani a bombaalakot gond nélkül :D


nehogy elhidd, amik néha a nőklapjában lejönnek, hogy "hihetetlen sztárdiéta" meg hogy "xy is így szabadult meg a karácsonyi feleslegtől". A nagy ló...t.

Ide profi emberek kellenek, hogy a test is profi legyen. Ha egy mezei kis "hat után ne egyél és igyál minden étkezés után 3 deci citromos vizet" akkor minden 2. nőismerődöd jessicaalba alakkal rohangálna.

2012. febr. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
52%
én 169cm és 52kiló vagyok de mégsem nézek ugy ki mint ő :D de rajta vagyok
2012. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom miért hiszi minden nő, hogy Jessica Alba jó nő... Messze nem csinos, csontkollekció, semmi nőiesség. Ne akarj rá hasonlítani.
2012. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ki az a Jessica Alba?

Ginről legalább tudom, hogy jó nő. Alba meg.. na rákerestem, hát ő sem rossz, de ennyi. és igen, nyilván van ideje és pénze hatékonyan edzeni, és megfelelő ételekért sem kell spórolnia..

2012. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Gin túloz, nem edz egész nap, mivel egyrészt van más dolga is (még neki is, bármilyen hihetetlen), másrészt mert utál :) Napi egy-két óránál többet sosem tölt a konditeremben.


Dietetikusa pedig nincs, a saját maga által felállított diétát követi. A reggelije ált.ban tojásfehérjéből készített omlettből, illetve gyümölcsből áll, ebédre salátát eszik, vacsorára pedig zöldséget csirkével vagy hallal. Ha pedig napközben nassolni támad kedve, egy kis szárított gyümölcsöt vagy joghurtot eszik. Kenyeret, péksüteményeket és desszerteket nem sűrűn fogyaszt, továbbá igyekszik minden nap 45 percet, de inkább egy órát edzéssel tölteni.


A második szülése után bevezetett még1 szigorítást: aminek lényege, hogy napi maximum 1200 kalóriát visz be. Hogy ez mindig be legyen tartva, állítólag egy ételszállító cégtől rendeli a kaját :)


De különben itt az egész cikk, ha gondolod olvasd el, maga is ad még pár tanácsot benne:

[link]


Különben van még egy hóbort, ami a sztárvilágban manapság felkapott: a búvárkodás. Állítólag nagyon jó alakformáló hatása van. Persze, ebben a legnehezebb utánozni őket :)

[link]


Egyébként abban igaza van Ginnek, hogy ha csak ezeken múlna akkor mindenkinek jó lenne az alakja. Csakhogy ez alkati kérdés is, tehát ez emberek jó részének soha nem lesz olyan alakja mint Albának akármit is csinál, mert 1xűen a génjei nem engedik. De: sztem nem is azért kell egészségesen élni, hogy úgy nézzünk ki mint ők.

2012. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 *gin* ***** válasza:
Acz, megmosolyogtattál, jó kedvem lett, köszönöm :) Már annyira nem is érzem magam messze a jó nő fogalomtól :)
2012. márc. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!