Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem diétázom, de legszívesebbe...

Nem diétázom, de legszívesebben felfalnék bármiből egy kilót! Ez miért van? Már 10 kilót híztam!

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Nem fogyókúrázom, semmi, de mégis mostanában orbitális nagy falásrohamok jönnek rám, legszívesebben megennék 20 csokit vagy 1 kiló makarónit, tehát nem elég egy adag, minél több kell. Nagyon idegesítő, már felszedtem 10 kilót!! Anya azt mondja, ez a kamaszkor miatt van. Ez igaz? Mit tehetnék ellene? 15/L
2012. febr. 20. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

milyen csoki meg makaróni?

nyers krumpli, zab és sült csirkemell van.

ha ezekből is meg tudsz enni egy kilót, akkor megérdemled az ételt. finomított élelmiszerek nincsenek, nem ám. nincs finom puha kenyér, fincsi fehérlisztes tészta, édes csokika amiből csak úgy falna az ember.

nem nem, olyan kaja van amit meg kell rágni, nincs megaromázva, nem kínáltatja magát csak ha éhes vagy akkor eszed. ennyi.

2012. febr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na igen,ha csak csirkemell meg zab lenne tuti nem ennék én sem. De, mindenhonnan a finomabbnál finomabb csokikat és egyéb jóságokat látni-hallani-érezni.

Fogadjunk ha most bekapcsolnám a tévét valami édességreklám menne...

2012. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igaza van Aczélnak, félig keményre főzött nem rendesen sózott barnarizsből én sem eszem annyit, mint ínycsiklandó hasábburiból... S a natúr zabpehely sem eteti magát annyira, mint a csokis müzli...

Én most azt találtam ki, hogy nem ízesítem annyira intenzíven az ételeimet, mint régen, s így nem kívánom olyan mértékben. Eddig hatásos :) bár én "fogyókúrázom". Illetve eleve kerülöm az olyan kajákat, amiről tudom, hogy egy harapás/szelet/adag után biztosan következne a többi.

2012. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!