Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasamról szeretnék fogyni 2-3...

Hasamról szeretnék fogyni 2-3 kilót. Máshol nincs rajtam felesleg. Létezik jó módszer arra hogy adjam le rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 20:45
 1/8 TKI Ibolya válasza:
Nekem is ez a problémám engem is érdekelnek a válaszok!
2012. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És engem is :) Bár még máshol is van felesleg, félek, hogy az nehezen fog lemenni
2012. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Továbbra sincs helyi fogyás!
2012. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
de ha csak ott van felesleg? pl máshol szinte csont és bőr, de ott mégis régóta van egy kicsi? Akkor mit lehet tenni?
2012. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Továbbra sincs helyi fogyás!" Talán először értelmezd a kérdést. Okoskodni könnyű.


Kérdező: ha csak ott van felesleg, egyszerűen diétázz, és pár nap/hét elég lehet a sikerhez. Nekem ugyanilyen helyzetben a PSMF diéta vált be, mert gyorsan akartam megszabadulni minden feleslegtől (neten utánanézhetsz). Ha kevésbé drasztikus megoldást szeretnél, akkor: kiszámolod a kalóriaszükségleted, ennél 500-zal kevesebbet viszel be naponta, túlnyomó többségben fehérjét, szénhidrátból és zsírból minél kevesebbet. Mozgás: érdemes súlyzózni (minden izomcsoportra egy gyakorlat), de végezhetsz aerob edzést is. Ha nem túl szigorú a diétád (vagyis van erőnléted az edzéshez), akkor mehet az intervallum edzés, ez a leghatékonyabb zsírégető.

2012. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van valami bevált étrend a PSMF diétára???
2012. febr. 23. 10:28
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Én így csinálom: napi 800-1000 kcal, fehérje és egy kis zöldség. Fehérjetartalmú ételek közül: csirkemell, tonhal, tojás, sovány túró, 85 %-os fehérjepor (nem muszáj mesterséges kiegészítő anyag, de nekem épp van itthon és így egyszerűbb sok fehérjéhez jutni). Egy kis zsírszegény sajt mehet még. Zöldségek közül a répa, kukorica, borsó kerülendő.

Biztos, hogy a fogyást lehet gyorsítani, ha szedsz különböző kiegészítőket, de ehhez nem rétek annyira, hogy javaslatokat tegyek.

Mozgás: heti 2-3 könnyű aerob, ugyanennyi súlyzós.

Ha van hozzá türelmed, ezt érdeme végigolvasni: [link]


Sok sikert :)

2012. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

léböjt is hatásos lehet?

pl. citrom kúra

2012. febr. 26. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!