Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, ez létezik,...

Mi a véleményetek, ez létezik, vagy izomból fogyok épp?

Figyelt kérdés
Dec.közepén kezdtem fogyókúrába és sportolásba. Tehát több mint 2 hónapja. 176 cm vagyok, 86 kilóról indultam, most vagyok 76. Egy héten 3szor futok 5 km-et olyan 27-28 percet vesz igénybe, (előtte utána persze bemelegítés és tempós séta)Plusz heti 1x vagy zumbázok de elég kezdő csapat vagyunk, úgyhogy ez nem olyan intenzív dolog inkább az élvezet kedvéért csinálom, vagy korcsolyázok, vagy sétálok. Kalóriában 1600-1700 at fogyasztok, ami egyáltalán nem megerőltető és heti 2-3 szor még édességet is eszek! Egy egy kocka étcsoki vagy egy müzliszelet vagy túrórudi. Szóval lehet hülyén hangzik, de nem túl gyors fogyás ez így? Tudom az alapsúlyom se volt kicsi de azért én azt lőttem be hogy úgy 3-4 hónap alatt olyan 12 kiló első körben. Aztán 73-74 kilósan még mindig nem vagyok jó mert onnan még vagy 4-5 hátra van, de első körre én ezt így tűztem ki. Izomból fogyok vajon?? Mit lehetne tenni? Súlyzózni annyira utálok, más nincs?
2012. febr. 23. 10:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy 29 éves nő vagyok.
2012. febr. 23. 10:20
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit soknak tünik, de azert irigyellek. :)

Kaphatnek priviatban esetleg tippeket, hogy miket eszel, stb? Nagyon örülnek neki!!! :)

2012. febr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A magasságodat nem irtad, mert az fontos lehet. Ha ugyanis alacsonyabb vagy, akkor reális lehet ennyi fogyás, ha magas, akkor inkább nem.

Ha valakinek nagyobb a túlsúlya, annak eleinte könnyebben mennek le a kilók, az ideális súly közelében egyre nehezebben. A heti 1 kg javasolt, és a fogyás elsö heteiben még elég sok viz is lemegy (3-4kg).

A kalóriamennyiség meg a néha-néha édesség szerintem csak jó, igy sokkal könnyebben tudsz tartósan odafigyelni.

2012. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Írta. 176 cm
2012. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 *gin* ***** válasza:

jó az ütem. az első pár kiló úgyis víz volt, béltartalom meg gyomortartalom, tehát ténylegesen 7-8 kilót fogytál zsírból. ez pedig pont ideális 2 hónapra. Ennyi mozgás mellett (azért a 27-28as idő már elég jó) és ha megfelelő a fehérjebeviteled, nem hiszem, hogy számottevő lenne az izomveszteség.

A biztonság kedvéért mérd le a körméreteid (has, fenék, comb...), és ha hetente méred, annak mutatnia kell a változást.

2012. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

azért teljes testes erősítés biztos jót tenne az izomstimulációnak.

Gin is a fegyenc edzést tolja, ha jól emlékszem. jók az ilyenek hetente párszor.

2012. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mi az a teljes testes erősítés meg fegyenc program? :) Biztos így van ahogy írjátok egyébként, mert első héten! lement 3 kiló egyből aztán 2 hét alatt még 2, és 81 kilón stagnáltam pár hétig! Aztán nem adtam fel nem is mértem vagy 2 hétig csak csináltam tovább ahogy elgondoltam.És most egyre kúsznak lefelé a kilók. Centiben is van változás elég sok, de azt csak kezdéskor meg most mértem. Most mell 98 derék 76 csípő 100 comb 58. És indultam : 105, 85,112, 62 ről, leírva is borzalom...na mindegy köszi a válaszokat még egyszer!!
2012. febr. 23. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:

teljes testes edzés: az egész testedet (legalábbis nagyjából) edzed, nem csak pár izomcsoportot.

fegyencedzés: egy erre kitalált terv, könyv formában.

2012. febr. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!