Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon hány kcalt zabáltam meg ma?

Vajon hány kcalt zabáltam meg ma?

Figyelt kérdés

Tudom, rengeteget ettem.Délig jó volt, aztán onnantól kezdve zabáltam, össze-vissza mindent.

Reggelire ettem 200g zsírszegény túrót+50g zabpelyhet.

Tízóraira 2db(400g) almát.

Ebédre tonhalsalátát(ez 400 kcal volt).

Na és innentől időpontokat már nem írok, mert egész estig zabáltam.Megettem 200g almát, 2 mandarint, 1 narancsot, 1 mars csokit, 6 szelet(300g) kenyeret, 3 szilvás gombócot, 250g túrót, 2 natúr activiát vaníliás cukorral, 100g raffaellót, és ittam egy teát cukorral. Tudom, hogy miért volt ez. Azért, mert a héten durván koplaltam, és ez lett a következménye..

Sokszor meg akartam már magam ölni. Az életem csak a fogyókúráról meg a kajáról szól, semmi másról, szó szerint.:( Amikor fogyókúrázok, teljesen jó a kedvem, de ilyenkor teljesen öngyilkos tudnék lenni, már sokszor megkíséreltem..Nincs életem, csak a kajálásról meg az edzésről szól, és már semmit sem tudok csinálni, hogy ne csak erről szóljon.Próbáltam már másra gondolni, de nem ment..


2012. febr. 23. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

nem ettél annyira sokat, csak mondjuk a vércukrodnak sem tesz jót a csoki, fehér kenyér stb, meg tápanyag sincs bennük. mármint értelmes tápanyag.


ez az egész lelki rész, koplalsz, öngyilkos lennél stb.. áh igazából lényegtelen. ha öngyilkos leszel, készíts képet és küldd be puruttya extrémre, de ne várakoztass minket mert nyilván mielőbb látnánk.


ha meg nem feltétlen akarsz öngyilkos lenni, miért nem kérsz tanácsot egy egészséges embertől személyesen? most fórumon mit tudunk írni? menj pszichológushoz? én meg: menj el beszélni egy taoista emberrel és kérj tőle segítséget?

ezeket tudjuk ajánlani, mert neked nyilván nem táplálkozási tanácsra van szükséged. magyarul amit írtam, beszélned kell személyesen egy olyan emberrel, aki hajlandó lenne segíteni, és tud is. keress egy tai-chi edzőt, szólj a szüleidnek stb.

de azzal hogy otthon ülsz, és a gyakorikérdésekre írogatsz.. nem lesz jobb.

2012. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Anya már sokszor el akart vinni pszichológushoz. Lehet, hogy jobb is lenne. Meg az a baj, hogy tudom, hogy nem vagyok kövér(csak egy kicsit szeretnék fogyni, 160cm/48kg vagyok), de mégis el vagyok keseredve, ha sokat eszek. Elkezdtem egészségesen táplálkozni, lefogytam 10kg-ot(hosszú idő alatt), és akkor még az elején jó volt, volt életem is, nemcsak a diétán járt az eszem.Most viszont az élet minden percében arra gondolok, hogy mit fogok következő nap enni, g-ra pontosan kiszámolgatok mindent. Semmi mással nem foglalkozok az ég világon, csak a kajálással.Most már barátaim sincsenek, mert nem érdekelnek, semmi nem érdekel, csak a diéta. Úgy érzem, hogy tönkretettem az életem, túlzásba vittem ezt az egészet, és egyre rosszabb lesz a helyzet.

Meg nem is csak a kajálással van a baj, hanem sokszor belegondolok abba, hogy mi értelme az életemnek, és sírni kezdek, mert nem örülök semminek, minden napom ugyanolyan.Szerintem az életem egy nagy fölösleg, ha nem születtem volna meg, legalább nem szenvednék.Ha azt veszem észre, hogy tényleg minden nap egyre sötétebb, értelmetlenebb lesz, megölöm magam. Bocsi, hogy ennyire eltértem a témától.

2012. febr. 23. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:

ha neked jobban esik itt kiadni..

írtam, beszélgess. de miért nem voltatok eddig pszichológusnál, ha el akartak vinni..

nem beszélted ezt az egészet meg részletesebben szüleiddel? meg tudnak hallgatni, meg tudja keresni az igazi problémád gyökerét, talán.

ha meg nem, ott a google, megkeresed a városodban a tai-chi oktatót, és felhívjátok. több bizalmat szavaznék neki, mint egy pszichológusnak.

2012. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!