Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most jó úton haladok vajon?

Most jó úton haladok vajon?

Figyelt kérdés

Január 2-án kezdtem fogyókúrázni. Igazából az egész abból áll, hogy ugyanazt eszem, mint eddig, de kevesebbet (tehát ugyanúgy eszek csokit, fehér kenyeret, stb., de mértékkel, és lefekvés előtt 3 órával eszem utoljára /általában gyümölcsöt/). Mellette minden második nap taposok taposógépen fél órát, amivel kb 450-500 kcal-t elégetek a gép szerint.

Akkor (január 2.) 84 kg voltam, most (január 26.) 79,5 kg.

Tehát 3,5 hét alatt lement kb 4,5 kg. Egy kicsit látszik is már rajtam. De így vajon a zsír ugyanúgy megmarad és az izomból fogyok, vagy jó ez az út, amin jelenleg haladok? Nem éhezek, jól érzem magam, és valamennyire már látni is, hogy fogytam.


2012. jan. 26. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy zsírból többet fogysz, mint izomból, sőt szerintem csak abból. Ha még több lement, feszesíts! Az a 4,5 kiló nagyon jó, így tovább:)
2012. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisz85 ***** válasza:

Igen, a kajád az sz***r továbbra is nem számít, ne törődj vele, fehérje, szénhdírát és zsír csak a dísznek van, persze h csak zsírt adsz le, ne hagyd abba!!


SAjnos ez idő után ez nem fog eredményre vezetni, továbbmegyek, nem lesz olyan az eredmény, mint amilyenről titkon álmodsz, hogy na úgy fogsz majd kinézni, ahhoz bizony számolni kell a kaját és visszavenni a szemét kaját és a rossz minőségű szénhidrátokat, tehát a gyümölcs javát, a csokit és a fehér kenyeret és lefekvés előtt is kéne enni csak nem mind1, hogy mit.

2012. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!