Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belefér a fogyókúrába az...

Belefér a fogyókúrába az olyan rántott hús, amit tepsiben sütök? Köretnek salátát terveztem.

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 18:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy minden hétvégén sült pulykamellet, vagy sült csirkemellet eszek zöldségkörettel.Ha marad, még hétköznap is azt eszem. Nagyon szeretem és úgy elkészítem, hogy aki nem fogyózik is szívesen eszik belőle, de már kezdem unni....Ezért gondoltam,hogy talán olaj nélkül sült rántott húst is beilleszthetek a diétába.
2012. febr. 23. 20:05
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

írtam hogy mehet.

Aczél vagyok, azért amit én írok, arra lehet hagyatkozni.

2012. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Aczél vagyok, azért amit én írok, arra lehet hagyatkozni."


Kész XD


a norbiápdét 3 fókazsír az finom? :)

2012. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem, de gazdag bizonyos telítetlen zsírsavakban. kérdezz meg egy update étkező eszkimót! van update 1 kiadásban is ám, csak nem nálunk :D
2012. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Andizsuzsi ***** válasza:
Vessetek meg, de én csokit is eszem. Igaz nem az acélos John által emlegetett fajtát szeretem, hanem a naaagyon magas kakaótartalmút, amit sokan már nem is neveznek édesnek, de azért néha lecsúszik belőle egy-két kocka.
2012. febr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nekem nem fontos az édesség, ha már fogyózom. A gyümölcs pont elég.
2012. febr. 25. 21:47
 17/17 anonim ***** válasza:

jon doe azt ne mond nekem h a finomított étolaj nem üres kalória!?


az oké h a hidegen sajtolt olajok jók, de gondolom a rántott húst nem iylenben süti senki...

mielőtt kb lehülyézel vkit gondolkodj!

2012. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!