Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mai étrendem rendben volt...

Mai étrendem rendben volt szerinted eddig?

Figyelt kérdés

Reggeli: 3 db tükörtojás egy kis kanálnyi vajon sütve. + 2 szelet rostkenyér, aminek a 1,5-ét megettem a tojásokkal egy fél szeletet pedig megvajaztam véknyan, és rátettem egy szelet csirkemellsonkát.

Tízórai: 1 db natúr joghurt + bele 10 szem mogyi + zabpehely

Ebéd: 1,5 tányér zöldségleves (répa, borsó) tészta nélkül + 1 paprikás csirke felsőcomb bőr nélkül 5 dkg párolt rizzsel.

Uzsi: 1 db Cerbona piros gyümis szelet cukor nélkül + 1 zöld alma.

Vacsi: még nem tudom mit egyek. :) van itthon túró, de nem tudom minek csináljam meg, valami tipp esetleg? :)


+ 1 liter víz meglesz máról lefekvésig de a torna után még a 1,5 is.


Torna: egy óra erősítés lesz majd kicsit később. :)


Remélem hosszútávon lesz valami eredménye ennek az egésznek. ;) Köszönöm a válaszokat! :)



2012. febr. 24. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok...
2012. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor jöhetnek a levezetett gondolatmenetek is, mert roppant módon érdekel.
2012. febr. 24. 19:09
 4/9 *gin* ***** válasza:

na én meg azt mondom, hogy mégis mi alapján mondjátok hogy sok/nemsok?

Ha a kérdező egy 150 centis 50 kilós ülőmunkát dolgozó 30 fölötti nő, akkor lehet hogy sok. Egyébként nem.


Én tök hasonlókat eszek, összetételre teljesen jó, ha kicsit kukacoskodnék, azt mondanám, hogy ejnye a müzliért, de én meg light jogobellát tolok natúr joghurt helyett úh nem teszem :D


egyedül a bevitt folyadékot keveslem, tömegtől függetlenül 3 liter körül lenne optimális.

2012. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 *gin* ***** válasza:

ja, túró, ezt kihagytam:


- kis édesítővel + fahéjjal magában is vagy 1 gyümölccsel

- natúr joghurttal, apróra kockázott lilahagymával, fűszerekkel sonkába tekerve

- kefirrel, apróra vágott főtt tojással és zöldségekkel "tojássalátaként"

- fűszeresen, abonettre kenve

2012. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez sok? Dehogy sok, én azt mondom, hogy végre valaki, aki nem koplalással akar lefogyni.Ez az étrend jó lesz így szerintem, főleg ha edzel is mellé. És igen, ihatnál többet is, mert az 1l az nagyon kevés.
2012. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat is *gin*! :)


Tornáztam egy jó 40 percet, csak megittam végül 1,5 liter vizet, meg a leves is csak folyadék valahol. Eddig ennyi vizet napokon keresztül nem ittam meg, most meg... rekord. :D majd növelem még a mennyiséget. :)


Ami ezt az étrenddolgot illeti. Én úgy vagyok vele, hogy kerülöm a lisztet, a tésztát, a sütiket, és a cukrot, mind innivaló, mind édesítőszer formájában. Szerintem már ez is nagy előrelépés, eszem a gyümiket, a zöldséget, a zsíros ételeket is kerülöm, szóval próbálok helyesebben táplálkozni. :)

2012. febr. 24. 21:05
 8/9 A kérdező kommentje:

Ui.: Fehér kenyérre egyszerűen nem bírok ránézni. :D

+ csináltam Tiramisut, abból sem ettem, míg volt belőle, szóval az akaraterőm megvan.

Remélem, hogy sikerrel fogok járni, pláne onnantól fogva, hogy járni fogok 2x2órára úszni egy héten + ha jobb lesz az idő biciklizni is fogok. :)

2012. febr. 24. 21:12
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem meg jó volt

annyi hogy ha tudsz reggelire egyél zöldséget is, pl egy ksi hagymát,paradicsomot, paprikát lesütsz a tojások alá, így finom lecsós lesz, vagy pár szelet ubroka/retek/paradicsom/salátalevél a kenyérhez

ebéd ha tudod a rizshez valamilyen köret még, pl saláta, párolt lencse, répa, borsó vagy savanyúság( savanyúkáposzta, cékla, ubi, csalamádé stb)

vacsira a túró önmagában is finom, de tudsz csinálni belőle olyat hogy almába töltöd rá szórsz fahéjat és megsütöd

tojáskrém, túrókrém zöldségekkel

alma túróval

joghurttal kikevered és megeszed önmagában vagy almával

csirkét megtöltöd vele fűszeresen

2012. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!