Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet otthon lefogyni...

Hogyan lehet otthon lefogyni mozgással és egészséges táplálkozással?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem hogy otthon űzhetek valami sportot amihez nem kell kimozdulnom? Mert hát ugye otthon nem tudok futni meg hasonlók. Továbbá hogyan étkezzek miket egyek mikor és mennyit?
2010. jan. 14. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szió!


Otthon lehet tornázni, hulahoppozni, ugrálókötelezni, ha van szobabicikli, elliptikus tréner, azt használni, súlyzózni. :) De nagyon sokat jelent, ha naponta sétálsz 40 percet, először én se hittem, de sokkal gyorsabban fogytam, mint mikor futottam rendszeresen.

Az evés pedig napi 5x történjen, kisebb adagokkal.

Ez csak egy példa:

Reggeli 7-8h: 1 zsömle felvágottal, salátával, retekkel 3dl tea cukor nélkül

Tízórai 10-11h: Gyümölcsök, pl egy-két zöldalma 3dl tea cukor nélkül

Ebéd 13-14h: Roston sült csirkemellszeletek, tavaszi salátával/rizzsel/zöldséges rizs... 3dl ásványvíz

Uzsonna 15-16h: alma, 3dl ásványvíz (délután ne együnk sok gyümölcsöt)

Vacsora 18-19h: Abonett, párolt zöldségek, felvágott, 1 főtt tojás 3dl tea c. nélkül

Napközben még ezen kívül igyál még pluszba két-három pohár vizet, teát, így meg lesz a napi folyadékbevitel is, és nemárt naponta 200mg c-vitamin.

2010. jan. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát napi kb 20-30 perc séta az megvan az iskolába járás végett. Megpróbálom akkor megfogadni a tanácsaidat. Esetleg ha valakinek van még ötlete az is írjon.
2010. jan. 16. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!