Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki normál testalkatú...

Ha valaki normál testalkatú egészséges táplálkozással és mozgással az is tud fogyni?

Figyelt kérdés
mert én mások szerint nem vagyok duci, szerintem se, de annyira vékony se. kb 5 kg-tól szeretnék megszabadulni heti 2X1 óra aerobikkal, (+3x 45 perc tesiórával) És szombat vasárnap reggel kb 20 perc futással, és egészségesebb ételekkel (58 kg-ról szeretnék fogyni 53-ra
2009. okt. 1. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
én is így vagyok és bizony így nehezebb fogyni,a súlyom ideálisnak mondható de azért van rajtam kis felesleg. viszonylag egészséges életmódot folytatok napi minimum fél óra edzéssel és ennél sokkal több kéne hogy fogyjak.
2009. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha normál a testsúlyod, akkor ha megfeszülsz akkor sem fogsz fogyni, csak durva önéheztetéssel. Formálódni tudsz, de ezzel a sok aerob edzéssel nem fog menni. Az aerobikot szerintem cseréld ki súlyzós edzésekkel. Egy- vagy kétkilós súlyokkal.
2009. okt. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!