Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok fogyni nyárig de...

Le akarok fogyni nyárig de nem az izmaimból szóval h napi 2-3 tojást megeszek az elég fehérjét tartalmaz ehez?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
izmokból akkor nem fogysz, ha sportolással éred el a súlycsökkenést
2012. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 *gin* ***** válasza:
előző, fehérje is kell hozzá, de nem tojásból. csirkehús, sovány túró, sajtok, fehérjeturmix, ezek a legjobb fehérjeforrások.
2012. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért a sajtokkal vigyázz.. Tele van zsírral.. Mondjuk vannak ilyen Light sajtok is már bár nem tudom azok milyenek.. De egyél halat,csirkemellet,(pulykamell..),sovány túrót + salátát+rizset. És igyál sok cukormentes italt (Főleg vizet..) 20kg/1 liter víz
2012. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha pl egy 10 kilót le akarok fogyni akk azt csirkehússal sovány túróval és napi 40-50 perc futással v ugrálókötelezéssel elérhetem?
2012. febr. 26. 20:17
 5/7 *gin* ***** válasza:

azért nem ilyen egyszerű... egyrészt nemcsak fehérjére, hanem szénhidrátra és jó fajta zsírokra is szükséged van, másrészt ezeket érdemes ehetőre és változatosan elkészíteni, hogy ne und meg 3 nap után, de arra is kell figyelned, hogy meglegyen a kalóriadeficit.

olvass utána kicsit az életmódváltásnak, hogy mely ételek megengedettek és utána a lehetőségeiden belül írj magadnak össze (mennyiségekkel, személyre szabottan) minden étkezésre 5-10 variációt. Ezeket váltogasd, és mozogj sokat, akkor menni fog :)

2012. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én 35kg-ot fogytam szóval úgy ahogy képben vagyok. Heti 4-5X elég lenne 50 percet futni . Aztán figyelj,hogy sok vizet igyál. Itt meg egy minta a kajákhoz : [link] . Én most ezt csinálom,szerintem elég hatásos. Reggelit variálhatod,hogy Pl 2 egész tojás+1 tojásfehérjhéből rántotta+mellé pufirizs..Vagy vacsorára valamit összedobsz sovány túróból stb.. Van még egy elég hasznos oldal elég sok Diétás ételt ír össze : [link] ..


Sok SIkert

2012. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az nem jó fogyásra ha az ételeken nem változtatok csak többet sportolok és kevesebbet eszek ?
2012. febr. 26. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!