Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok tovább?

Miért nem fogyok tovább?

Figyelt kérdés

02.11 óta átváltottam az "inkább egészségesebb" életmódra, elkezdtem mozogni stb.78kg voltam akkor,most 70,lassan 1 hete,pedig nem változtattam semmit, eszek gyümölcsöket ,ugyanúgy mozgok,minden.akkor miért állt ez itt meg?!(mikor 60 is voltam.)


20/F


2012. febr. 29. 02:12
 1/5 *gin* ***** válasza:

milyen magas vagy?

2 hét alatt 8 kiló fogyás nagyon szép, de valószínűleg a nagy része vízből ment le. innentől heti 0,5-1 kg fogyás lenne a cél, és nem baj, ha néha stagnál.

van, hogy a szervezet 2-3 hétig tart egy tömeget, aztán egyik napról a másikra "eltűnik" 1-2 kiló. Nem nagyon lehet átlátni, hogyan alakul rövidtávon a tömeg, ezért 1 hét alatt nem lehet levonni messzemenő összefüggéseket. Várj még 2 hetet és ha nem változik a tömeged, akkor nézd át az étrended/edzésed, biztos megvan-e a deficit.

2012. febr. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
miért akarsz te 70 kilónál kevesebb lenni fiuként? azért nem fogysz mert lassan nincs miből. 8 kilo fogyás még ennyi idő alatt tul sok. nem tudom mit akarsz elérni, férfi anorexia? :D
2012. febr. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, a fogyás nem egyenletes folyamat.

Úgy képzeld el mint egy lépcsőt... Vannak "vízszintes" és "függőleges" szakaszok. Most épp egy "vízszintes" szakaszban vagy. Folytasd kitartóan a sportolást és ismét "függőleges" szakasz fog következni.


Viszont ne feledkezz meg a kielégítő táplálkozásról sem: szénhidrát, húsok, tejtermékek, gyümölcs-zöldség stb

Sütemény-cukros üdítő és egyéb seggnövesztők TILTÓLISTÁN!


És napi 2-2,5L szénsavmentes ásványvíz minimum.

Sok sikert!

2012. febr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Swafford válasza:
Figyelj, én kb. 5 éve 110 Kg voltam, fél év alatt le ment 40 Kg felesleg és most 70 Kg körül vagyok +/- 1 Kg. 175 cm magas vagyok. Tök jól érzem magam, de egy plusz 5 kilót még beleférne nekem is. Én nem sportoltam, csak változtattam az étrenden. De ez egyén függő, kinél mi jön be. Megváltozott azóta az anyagcserém meg sok más minden.
2012. febr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
180 centi magas vagyok kb, vagy inkáb 181-2 körül,kibékülnék én a 70kilóval is,ha az izom lenne (de nemaz)és ha csak edzek,a zsír nem tünik el.meg melómból kifolyólag csak ülök egésznap,és az a mozgás amit végzek az a napi 1 óra hasprés felülés fekvötámasz comberösitök stb.enni nem eszek sokat, inkább úgy mindenböl,bár szeretem lejegyzetelgetni mindennap mit ettem,mert igy tudom hogy mijaz amit nem kéne.de általába 1000 kalória körül van amit egy nap megeszek, vagy még kevesebb,furcsa,mert tegnap ahogy kiszámoltam 600 körül volt, és telinek éreztem magam.nem foglalkoztam ezzel ,amig rohangáltam mindennap össze vissza, mert akkor könnyen lement amit feleslegesen megettem,de igy ülve és nézve javában,inkább nem eszek se csokit se semmi édeset(valahogy nem is érzem hogy kivánom)se kólát se semmi ilyet.meg lehet azért érzem magam "nagyobbnak" , mert volt hogy ilyen magas és 60-65 voltam.nem is akarnék 65nél kevesebb lenni,arra izmot rakosgatni is könnyebb volna,ha nem állt volna meg igy 70nél a dolog,másrészt nálunk genetikailag nagyon hajlamosak a hizásra,fogyásra annál kevésbé..bár lehet hogy kicsit pszichés is a dolog,nem tudom.bár durva,hogy más hónapok alatt fogy pl 8kilót én meg 2hét,(pontosabban 4et kb + a viz)de semmi nemjó :D
2012. febr. 29. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!