Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetném el a...

Hogyan kerülhetném el a megereszkedett bőrt? Lentebb bővebben.

Figyelt kérdés
Dec 26.-án mértem meg magam, akkor 84 kiló voltam (176 centi, 15 éves, ffi) és elhatároztam, hogy olyan 75-73-ra szeretnék lefogyni, de nem is inkább a kilókon volt a hangsúly hanem az úszógumimon. Januárban csak próbálgattam magam, cukros üdítők helyett vizet ittam többnyire, kevesebb kenyér, este 7 után kevesebb kaja és sikerült 30.-ra lefogynom 3 kilót (+ felülések hébe-hóba). Aztán februártól elkezdtem keményebben, most ott tartok, hogy 75 vagyok. Kenyeret már egyáltalán nem eszek, abonettet helyette, heti 3-4 testmozgás (fekvőtámasz, súlyzó emelés, futás stb.) és este már nem eszek, emellett nagyon kevés cukrot viszek be. A számok azt mutatják, hogy jól dolgoztam, de valamiért még mindig van az úszógumim, ami nagyon zavar. Hogy tudnám ezt leadni úgy, hogy ne lógjon utána ott a bőr, nem akarok drasztikus változást. Milyen gyakorlatokat csináljak, hogyan változtassam meg az étrendemet?
2012. febr. 29. 21:11
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem olvasd el, ami ezen a blogon van:


[link]


nekem is hihetetlenül hasznos volt (én lány vagyok) és még rengeteg embernek.

2012. márc. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!