Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek a csoki vágy...

Mit tegyek a csoki vágy leküzdése érdekében?

Figyelt kérdés
Rettenetesen nagy csoki vágyam van, mindig az jár a fejembe, termelődik a nyálam. Mivel lehetne csökkenteni ezt a vágyat, mert már nem bírom.

2012. márc. 1. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
igyál annyi vizet amennyi csak beléd fér,garantáltan nem fogsz semmit kívánni annyira tele leszel
2012. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lelki tréning=akaraterő.

Régebben a krómot ajánlották, volt, akinek bevált.

2012. márc. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos vérszegény vagy. H alehetséges(vagy orvos igazolja) akkor szedj vasat. De ha megpróbálod: egyél sok mákot, diót, májat, tojássárgát, vörös húst, babot, piros gyümölcsöket!Mint a ribizli! Igyál napi kevés vörösbort. Ha mérséklődik a csokivágy pár nap alatt, akkor ez volt a baj. Nme vagy fáradt?

Attól is lehet, ha szerelmes vagy. Vag ydepressziós. Ha utóbbi, akkor fuss sokat a napon.Járj vidám társaságba. Ha enyhül, ez volt.


Szerelemre nincs orvosság.


Ha csokit kívánsz, egyél 2-3 kocka 70%-os fekete csokit. Vag yeg ykis kakkaóport valamiben. Ha tényleg valami anyag miatt kívánod, akkor ez segít.

2012. márc. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy a fogyókúra kategóriába tetted fel ezt a kérdést, mivel fogyózol úgy gondolod, hogy nem ehetsz egy falat csokit sem.

Viszont a legtöbb fogyókúra ott bukik el, hogy mivel az ember mindent megvon magától, egyszer csak elborul az agya, elege lesz az egészből és elkezd falni. Szerintem ne várd meg ezt! Egyszerűen egyél egy kis darab csokit. Annyira befészkelte az agyadba magát a gondolat, hogy csokit szeretnél enni, hogy hidd el, nem fog onnan elmúlni. Egyél meg egy kis darabkát, de tényleg csak egy kicsit, amit eldöntesz, hogy ennyit megengedsz magadnak.

Mozogd le a plusz kalóriát, tekerj 15 percet intenzíven a szobabiciklin, vagy kocogj egy kicsit, vagy amit egyébként is szoktál sportolni, most toldd meg néhány perccel. És nem fog emészteni sem a csoki iránti vágy, sem a lelkiismeretfurdalás, hogy csokit ettél.

2012. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nekem az étcsoki nem csoki. Meg hiába eszek 2 kockát, szó szerint édességrohamom van!!!!!!!


Igazság szerint kiskoromban is nagyon csoki imádó voltam, bár arra már nem emlékszem hogy ennyire nem bírtam volna.


Viszont ez a vörösvérsejtképző jó ötlet, lehet ez is szerepet játszik. Ki is mutatta nekem a papír mikor véradáson voltam hogy kevés és nem adhattam vért. Köszi!

2012. márc. 1. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyél egy tejcsokis túrórudit (nem óriás!), abban nincs olyan sok...
2012. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!