Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az egyik...

Miért van az hogy az egyik tükörben ha belenézek vékonynak látom magam, de ha egy másikba nézek bele akkor meg nem?

Figyelt kérdés

2012. márc. 2. 05:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, választ nem tudok írni, de ezt én is tapasztaltam! Rettentő idegesítő dolog!:-D
2012. márc. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem sík a tükör és torzít!


Az egyik kissé domború, abban vagy kövér, vagy a másik kissé homorú amelyikben vékony vagy!

2012. márc. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerős. :) Itthon van pár tükör, mind ugyan azt mutatja. Barátnőméknél is és anyukáméknál is. Majd elmentem ruhát vásárolni és ott a tükörbe meg rossz volt belenézni... :S
2012. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor melyik az a tükör ami a valos alakunkat mutatja?
2012. márc. 2. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elvarázsolt kastélyban laksz a Vidámparkban? :)
2012. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez van!

Itthon normálisan nézek ki(53kg). A tescós tükörben rendszeresen egy molett disznót látok, legalább 65-70 kilósnak nézek ki...vannak olyan tükrük, amelyek nagyon torzítanak.

2012. márc. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!