Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi jobb, vékonynak vagy...

Mi jobb, vékonynak vagy átlagosnak lenni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 19:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
vékonynak :D
2010. márc. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan jól érzed magad... Én speciel úgy érzem jól magam, ha nincsen rajtam zsír. De vékony sem vagyok, mivel sportolok. Izmosnak mondanám magam, én így érzem jól magam. Az átlagos meg sajnos már egyenlő az elhízottal...
2010. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ mit értesz átlagos alatt... Ha a vékony alatt azt érted aki sovány, az átlagos alatt, pedig azt aki pont jó, akkor átlagosnak.

Az olyan vékonyság, hogy valakinek kiáll a bordája és nincs melle, az nem szép.

Ha átlagos alatt azt érted, hogy normál testúlyú valaki, kisportolt, de van melle, csípőke, akkor egyértelműen arra szavazok.

2010. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hmm érdekes. Amugy az utolsó közel járt a kérdésemhez. Annyirol van szó hogy 15 évesen depresszió nyom el az alakomra gondolván. Hiszen, világ életembe nagyon karcsú voltam, amoylan léc. ÉS hát most hogy " megnőiesedtem" már látok zsírpárnákat itt ott. Rengeteget diétázom, de ugyérzem szellemileg egyre mélyebre kerülök. Mindeki atzmondja PONT JÓ vagyok. Átlagos, aza csinos, pont jó. Be kell valjam 65 kg vagyok 180 cm, ( IGEN 180 cm magasságomhoz) Azon tűnödtem hát ma, magányos óráimban. Mi jobb vékonynak vagy átlagosnak lenni? Azaz mint amikor lécvoltam, de 60 kg, vagy fenékkel, mellel , de 65. Vagyis hogy haggyam abba a foygókurát most, vagy adjak bele mindent és szerezzem vissza régi önmagam.
2010. márc. 1. 21:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj az adatok szerint.Csini lehetsz.Én 150centihez voltam ijen súlyú.Tartsd ezt a szintet,vigyázz az egészségedre.
2010. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egészségesnek. :)

Úgy értem, nem véznának, nem kövérnek.

2010. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Szerintem a 180 cm magasságodhoz tökéletes ez a súly. Igen! TÖKÉLETES!!!
2010. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az átlagos manapság az elhizottat jelenti...:)
2010. márc. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy az átlagember szerint a NORMÁL testsúlyú emberek már elhízottak. Egy nőnél a 20-25 testzsírszázalék teljesen normálisnak, egészségesnek számít. Sőt, ez számít egészségesnek. Nem én találtam ki, antropológiai mérésekkel foglalkozó ismerősöm mesélte. Nem fűződik semmi érdeke ahhoz, hogy hazudjon.


Az átlagos jobb, ha az az említett kategóriát jelöli.

2010. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ÉS hát most hogy " megnőiesedtem" már látok zsírpárnákat itt ott.


Teljesen indokolatlan az idézőjel. Viszont amikor a szellemi színvonalad eséséről beszélsz, az ennek tükrében egészen hihető. Oké, összefoglalom: hagyd már ezt a francba!

2010. márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!