Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ciki lenne a suli sportpályájá...

Ciki lenne a suli sportpályáján tanítás után futni?

Figyelt kérdés
Délutánonként szoktak focizni a pályán, ciki körülötte futni a futópályán? 15 kg plusz van rajtam. 15/L
2012. márc. 2. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki egyáltalán! Különben is, kit érdekel, ki mit gondol? Szerintem nagyon helyes, hogy szeretnél változtatni a külsődön és ahelyett, hogy otthon facebookoznál meg ilyenek, kimész és teszel valamit magadért! Sok sikert.
2012. márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az elején páran kinevetnének, de ha kitartóan csinálod, biztos vagyok benne, hogy lesz olyan, aki csatlakozik hozzád.

Nagyon jó ötlet, ügyes vagy. :)

2012. márc. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Dehogy ciki! Én is csináltam amikor túlsúlyos voltam. És voltak akik cikizni próbáltak miatta, de egyből leesett az álluk, amikor megláttak 15 kilóval könnyebben ;) Úgyhogy ne foglalkozz velük!
2012. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki, biztos nem röhögnék ki senkit ezért,viszont én be nem merném vállalni...túlságosan törődöm a körülöttem levők véleményével.

Igazábol et te tudod,én inkább más helyet választanék,errefelé sok a rosszindulatú ember.

2012. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!