Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezeket ehetném fogyókúra alatt?

Ezeket ehetném fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

[link]

még kb 5-6 kgtól szeretnék megszabadulni.ettem sokáig zabkását reggelire meg müzliket és (tudom bolond vagyokXD) a sparban megakadt a szemem ezeken a babakajákon mert régebben ettem ilyet (anyukám mindig vett mert szerettem) hogy fogyó alatt ehetném zabkása helyett reggel? kb mennyi lehet ennek a kalória értéke? Köszi előre:D

14/L


2012. márc. 3. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, mi ez, de a kalóriát el kell olvasni a dobozon
2012. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem inkább egyél sovány felvágottat teljes kiőrlésű kenyérrel, főtt tojással, natúr teával, ne 1-2 éves babáknak való tejpépet!

Anyukáddal beszélj erről, segíteni fog... De, ha nagyon szeretnéd, egyél néha reggelire, csak NE minden nap ezt! :)

Azért óvatosan 14 évesen a diétákkal, tudod?! Lány vagy, most fejlődnek ki a fontos női szerveid, nagy kárt okozhatsz, ha nem eszel megfelelően! Azt ne tedd, inkább mozogj sokat!

És, ha édesanyád még nem tud róla, hogy a pici lánya éppen "diétázik" azonnal avasd be, hogy tudjon figyelni rád és közbe tudjon lépni, ha szükséges, adjon tanácsokat, főzzön másképp... stb.

Amúgy ügyesen, okosan sikerülni fog fogyni, persze remélem tényleg szükséged van rá... :)

2012. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi hogy irtál :) beszéltem anyával és mondta h ez hízlal mert ugye a kisbabáknak gyarapodni kell.tehát nem eszem.tudja hogy diétázom,csak pár kg tól szeretnék megszabadulni,172-3 cm vagyok és 58-59 kg.53-54 kg lenne a cél.:)
2012. márc. 13. 15:45
 4/6 anonim válasza:
80%

Nagyon szívesen! :)

Ez nagyon örömteli, hogy anyukáddal mindent megbeszélhetsz, látod, így tud segíteni... :)

Ő a világon mindig a legjobbat fogja neked akarni, mindig hozzá fordulj, ha nem tudsz valamit, mert az más, mint, ha itt kapsz választ!

Nagyon szép és csinos lány lehetsz így is, de, ha te fogynál, akkor sok sikert és kitartást kívánok hozzá! :D

2012. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon rendes vagy^^
2012. márc. 14. 18:38
 6/6 payne19 válasza:
Mindent ehetsz de csak mértékkel és inkább saláták és rostos ételek közül válogass.Sokat gyalogolj vagy fuss de valamit mindenképpen sportolj! Én már csak tapasztalatból mondom mert énis 14 éves vagyok és közel harminc kilotol sikerült megszabadulnom. Sok sikert a fogyókúrához és ne add fel mert nállam is volt sok mélypont de azután csak feljebb juthatsz. :)
2013. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!