Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lapos hasam? Mi...

Hogyan lehet lapos hasam? Mi a lapos has titka?

Figyelt kérdés

[link]


Ez aztán a hosszú link! :D Na mind1..ez nem az én hasam, de kb nekem is ilyen van. Ezt le szeretném faragni, de máshonnan nem nagyon szeretnék fogyni. Félek, hogy az a kis mellem is lemegy, ami van :D

Még talán ez is hasonlít...legalábbis a hasi része, a többi vékonyabb nekem.

Vali tudna segíteni???

Hogyan faraghatnám le?



2012. márc. 4. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

[link]


Én is már kérdeztem, de nekem mindenki a szálkásító diétát javasolta, de az mondjuk nekem, mint vegának nem jó, mert szinte csak húsokat kell enni, másrészt azoknak való, akik testépítők akarnak lenni, mert az az izmokat növeszti. Szóval ennyit tudok segíteni.

2012. márc. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 *gin* ***** válasza:
83%

kiskegyed :D


NINCS helyi zsírégetés! pár felüléstől senkinek nem lesz lapos hasa, ezt most elárulom...

kérdező, neked ezt a linket javasolnám: [link]

2012. márc. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%-os, köszi ezt a linket, ezentúl gyakran fogom látogatni ezt az oldalt! Remélem segít a testformálásban :)
2012. márc. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kiskegyedben egy dagadt reménytelen nő írja ezeket a cikkeket ez meggyőződésem...reménykedik hogy valamelyik hülyeség működik de nem fog, báár a 88% os linkjét csak régebben néztem úgy emlékszem eléggé hiteles forrás, vagy bodybuilder.hu ALAPISMERETEK vagy tesztoszteron.hu amiket még ajánlok
2012. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!