Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye elvileg lefekvés előtt...

Ugye elvileg lefekvés előtt 2-3 órával nem lehet enni semmit, de éhesnek sem szabad maradni estére, viszont én éhes vagyok most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elég keveset ettem ma vacsora is csak 20dkg savanyúkáposzta és egy szelet sonka volt. Igyak esetleg tejet vagy mit cisnáljak, hogy ne legyek éhes?

(bocsi ha hülye a kérdés de most kezdtem fogyózni és próbálok minden szabály betartani)


2012. márc. 5. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit ettél, annak alig van energiaértéke. Nem csoda, hogy éhes vagy.
2012. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom már így utólag, azthittem, hogy a savanyúkápinak nagyobb kalóriatartalma van utólag néztem csak meg:S bele kell még rázódnom a dologba eddig nemhogy átléptem volna a 2000-es napi kalóriamennyiséget(ennyi kénen ekem kb) ha nem még a felét is alig értem el sajnos:S
2012. márc. 5. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha este nem eszel, nem fogsz attól gyorsabban fogyni! A lényeg, hogy a napi kcal adagodat (ha kiszámoltad) ne lépd túl. Egyél valamit, mert így túl sokáig nem kap táplálékot a szervezeted.
2012. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
eszem egy almát bár tudom hogy az most nem a legjobb:S olyan rossz úgy érzem elrontottam mindent... na de fel a fejjel majd holnap jobban sikerül:D
2012. márc. 5. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor eszel, amikor akarsz, olyan nincs, hogy nem lehet enni, ha meg fogyni akarsz, akkor sprotoljááá...
2012. máj. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta már fogytam vagy 15kg-t:)
2012. máj. 17. 18:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Grat, ügyes :D
2012. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!