Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány percig kell hulahoppozzak...

Hány percig kell hulahoppozzak ahhoz hogy menjen le zsír?

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
zsírégetés csak 40 perc aktiv (folyamatos) mozgás után indul el....
2012. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasizmot kell dolgoztatni, hogy 'lemenjen'.

A hulahopptól kilesznek a beleid a 2.-3. alkalom után, tapasztalatból mondom, én is kipróbáltam. Inkább a felülés, minden oldalra...stb.

2012. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvastam már olyat hogy valakinél lement a zsír, de legtöbbet inkább azt láttam hogy csak formál. Én is belekezdtem, és magamon is csak azt látom hogy inkább formál mint fogyaszt. Lehet nem sokat ér mégis úgy érzem csinálnom kell mert látom a változást, vagy csak bemesélem magamnak nem tudom.

De szerintem egy jó 1 órát kell ahhoz csinálni hogy talán valamit láss.

2012. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Én inkább azt mondanám, hogy napi hány percet NE csináld. Kb. 5-öt.


Magyarul: ezzel nem fogsz lefogyni.

2012. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem köszi a válaszokat.
2012. márc. 5. 21:10
 6/6 anonim válasza:
92%

A második válaszoló hülyeséget ír, a felüléstől soha nem fogsz egy kiló zsírt sem leadni. A leghatékonyabban aerob mozgással lehet "zsírt égetni".

A fogyást az okozza, hogy kevesebb kalóriát viszel be, mint amennyit a szervezeted elhasznál. Egy diéta során minimum 15, maximum harminc százalékkal kell a súlytartáshoz szükséges kalória szükségleted alá menni. Bármiféle mozgás nélkül is le lehet fogyni ha ez rendben van, persze érdemes mozogni, mert az kalóriát éget, formálja a testet stb. Az aerob mozgás azt jelenti hogy legalább fél órán át közepesen intenzív mozgást végzel például kocogás vagy biciklizés. Ezek segítik elő leginkább a zsírégetést, de ismétlem, ha emellett nem diétázol felesleges az egész.

2012. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!