Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezeket ehetném fogyókúra...

Ezeket ehetném fogyókúra alatt reggelire?

Figyelt kérdés

Ezeket ehetném fogyókúra alatt?


[link]

még kb 5-6 kgtól szeretnék megszabadulni.ettem sokáig zabkását reggelire meg müzliket és (tudom bolond vagyokXD) a sparban megakadt a szemem ezeken a babakajákon mert régebben ettem ilyet (anyukám mindig vett mert szerettem) hogy fogyó alatt ehetném zabkása helyett reggel? kb mennyi lehet ennek a kalória értéke? Köszi előre:D

14/L


2012. márc. 4. 09:47
 1/5 anonim válasza:

Mindegyikre rá van írva, hogy mennyi kalóriát tartalmaz.

De azért nézd meg jól, mert egyik - másik tápszer alapú.

Arra meg gondolom neked nincs szükséged.


A babák azért eszik, hogy gyarapodjanak.


Igyál inkább fehérje turmixot.

2012. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja oké..de a fehérje turmix az olyan szar:S van itthon csokis epres meg vaníliás..
2012. márc. 5. 17:49
 3/5 A kérdező kommentje:
egyikneksincs olyan íze
2012. márc. 5. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Én hatalmas zabkása fan vagyok, minden reggel azt ettem,de aztán egyszer le volt árazva egy bio zabalapú grízes tejpép. Mondom mi bajom lesz tőle, vettem, szeleteltem bele almát és cseszettül finom volt, ugyanolyan íze volt mint a zabpehelynek:D 10 grammot szoktam enni, az fél adag, vízzel készítve 60 kalória. Nagyon rostos, fehérjedús, én imádom,de azért gyümölcs nélkül nem szívesen enném,de a zabkását sem:D

14/L

2012. máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hozzá teszem én a legkalóriaszegényebbet választottam,ez nem tartalmaz sem glutént,sem hozzáadott cukrot. De az ilyen nestlésekben rengeteg van:D Keress a DM-ben biot:)
2012. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!