Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az érdekelne, ha valaki nagy...

Az érdekelne, ha valaki nagy súlyból kezd el fogyózni menyi a max bevihető ch, kcal és zsír?

Figyelt kérdés
Sok eltérő dolgot olvastunk,nehéz köztük eligazodni.Nem kevés, mintegy 35kg többletről van szó.Azt tudom, hogy kardio mozgással, és nem futással kell kezdeni, de nem is 1000kcalal, hanem annál többel.Valami 1300-1400 körül.Szerintetek?
2012. márc. 7. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én sosem számoltam ch, kcal és zsír mennyiséget.Igazából a napi mozgásom abból áll,hogy mindenhová gyalog megyek(sietve kilépek,mintha kocognék)Mindent eszek csak éppen kevesebbet,nem nassolok,lemondtam a kenyérről.Én 6 hónappal ezelőtt 96 kiló voltam.Tegnap mértem magam,és 85 kiló vagyok.

Szép lassan lemennek a kilók,a bőröm is tud regenerálódni..Azt már eldöntöttem,hogyha 70 kiló leszek,akkor elfogok járni úszni.

2012. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első: gratulálok!!

Annyira jó ilyet olvasni, komolyan! Én is abszolút azt gondolom, hogy így (is) lehet fogyni! :)

Ugyanezt csináltam/csinálom amúgy. :)

2012. márc. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!