Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tippek, trükkök egy szénhidrát...

Tippek, trükkök egy szénhidrát-függőnek a fogyáshoz, hogy ne legyen kín a fogyókúra?

Figyelt kérdés
Nem tudom megállni, hogy ne egyek tésztaféléket, kenyeret, péksüteményeket, édességet - eddig a napi kalóriabevitelem 90%-a ebből állt. Hogy tudnék változtatni, fogyni?
2012. márc. 7. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
2012. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem szénhidrátfüggő vagy, hanem élesztő és cukorfüggő! ne etesd az élesztőgombáidat! 4-5 nap múlva alábbhagy akívánság, nem fogy hiányozni a péksüti. Ne egyél péksütit, cukrot. Pár napot bírj ki! És nem fog hiányozni. Főtt tésztát ehetsz.

Gyümölcsöt egyél, ha édeset kívánsz.

2012. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mondtam le ezekről teljesen, de a fő a MÉRTÉKLETESSÉG.

Véletlenül se ez tegye ki a napi kalóriabeviteled 90%-át!!


Habár mondjuk én minden reggel péksütit szoktam enni (egy croissant-t vagy búrkiflit...), és ennek ellenére szoktam néha mondjuk bolognait ebédelni, mégis sikerült lefogyni.

De a mennyiségre mindig odafigyelek, és szerintem ez a legfontosabb.

Meg, hogy azért, ha mondjuk egy héten volt egy-két ilyen napod, akkor a többi napon legyen benne több gyümölcs, zöldség...

Csokiból is törekedj az étcsokira, mondjuk az a kis szelet Boci egy héten egyszer, max. kétszer. Vagy szoktam még csinálni, hogy veszek egy darab Kinder tojást, mert az kevés, és akkor bizony nincs több. :) (Ha lenne egy tábla csokim, akkor nem tudnám beosztani :$)


Szóval szerintem először úgy változtass, hogy ezekre figyelj oda, tehát a mennyiségre. Mindent egyszerre ne hagyj el, mert csak "kiéhezel", aztán bezabálsz.

És nekem így is sikerült lefogynom, szóval nem lehetetlen, de a lényeg: mérték!!!

2012. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
71%
Zabálok egész nap, reggelizek bőségesen, tízórai, bőséges ebéd, desszert, minden ami belefér, VISZONT A TITKOS SZABÁLY: 15:00 (max. 16:00) óra után tilos bármit is ennei! CSak víz, víz, víz ! Nagyon egyszerű, és nagyszerű "fogyókúra" csak be kell tartani szigorúan! Úgy olvadnak le a kg-ok hogy öröm nézni, érezni :)
2012. márc. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ki is ájulnék ha délután 4től nem ennék......
2012. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A tésztadiéta jól hangzik, csak nagyon kicsik az adagok :) 1 szem korpás keksz teával reggelire? Húha.. Na jó, ezért hívják fogyókúrának :))


Én is kiájulnék, ha 4 után nem ennék :/


Nagyon köszönöm a tippeket, a mértékletesség lesz a kulcs nálam azt hiszem. Plusz lecseréltem a fagyit joghurtra, a sütit gyümölcsre, a cukrot édesítőszerre, a tejcsokit étcsokira, a fehér kenyeret magvas rozskenyérre, hátha ez is számít..

2012. márc. 8. 10:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy az ilyen mértékű szénhidrát-fogyasztás könnyedén cukorbetegséghez vezethet. Ez lebegjen a szemed előtt, hátha így vissza tudod fogni magad.
2012. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

hát nagy adagtól nem fogsz fogyni

a korpa megdagad a hasadban ha iszol

pár nap után összeszűkül a gyomrod

2012. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!