Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a nagyobb luxus, a csirkeme...

Mi a nagyobb luxus, a csirkemell vagy a felvágott?

Figyelt kérdés

Nézegettem egy kicsit az árakat és ledöbbentem.

Egy csomag szeletelt kemencés tarja, 10 dkg 359 Ft. Egy tálca szeletelt Pick szalámi 450 Ft körül van (ez csak 80 gramm). Ha felszorozzuk, kijön, hogy a felvágott kilója 2500-3600 forint körül van, a szalámi meg a horrorisztikus 5500-6500 forint közé is emelkedhet. A csirkemell ellenben 1200-1500 forint között mozog, és kiváló tápanyagforrás. Sokan hivatkoznak arra, hogy nem engedhetik meg a csirkemellet. Ti milyen felvágottat szoktatok venni? A párizsi nem ér, az nem felvágott, csak vizes dara!


2009. jún. 10. 17:37
1 2
 11/13 Krisz85 ***** válasza:
66%

Jópár éve nem eszem felvágottat. Tápérétéke nincs, hús nincs benne, miről beszélünk? Pácolt összetrancsírozott szutyok. És még drága is.

Csirkemell a király, színhús, csupa fehérje, minden ami egy sportolónak kell!

ÉS nem drága 1000 ft ért veszem kilóját a piacon.

2009. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Pedig én félkilójával eszem naponta :)

De néha csúszik a hal is.

Köszönöm a válaszokat!

2009. jún. 10. 22:54
 13/13 anonim válasza:
Az igaz, hogy az anyagiak befolyásolják, hogy mi kerül a kosárba. Ugyanakkor kis költségvetésből is érdemes egészségesebben étkezni. A feldolgozott készítmények,még a legdrágábbak is tartalmaznak haszontalan dolgokat, amelyek csak az eltarthatóság, a kinézet, vagy a silányabb alapanyag elfedésére (ízesítés) szolgálnak. Akár a csirkemellet, vagy bármely más húst otthon lesütsz pecsenyének, finom kenyérre valót kapsz. Ha utána számolsz, még ha szűzpecsenyét sütsz, akkor sem jársz rosszabbul, mintha egy közepes minőségű felvágottat veszel. És micsoda különbség ez az egészséged szempontjából!
2009. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!