Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 40 kg-t szeretnék fogyni? (Ez...

40 kg-t szeretnék fogyni? (Ez persze nem kérdés, hanem kijelentés. )

Figyelt kérdés

6 hónapja szültem. Terhesség alatt 15 kg-t híztam, na de előtte sem voltam pehelysúlyú. 83 kg-mal indultam és 98 kg voltam a terhesség végén. Szoptatás alatt (már sajnos tápszeres) meg szépen kúsztak rám felfelé a kilók. Most 106 vagyok, de olyan formás 106 kg. :) Viszont nagyon kellemetlenül érzem magam. Szinte sétálni sem szeretek kimenni. Nem sokat eszek egyébként. De mostanra már azt is megfeleztem.

Persze tudom mozogni kellene, de ennyi plusz kilóval + egy rossz szívvel ez egész bajosan menne. Öngyilkos nem szeretnék lenni. Remélem megértitek. Viszont ha már lemenne egy kis súly, akkor biztos tornáznék. Jobban bírnám.

-40 kg a cél, persze nem holnap délutánra. Mit tanácsoltok mit tegyek?

Válaszaitokat köszönöm szépen így előre is! :)


2012. márc. 13. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz, mond el mit szeretnél, és kérd meg, hogy állítson össze egy olyan diétás étrendet, ami mellett nem apad el a tej.

Ha betartod, biztos hamar eljutsz odáig, hogy kevesebb súllyal már a mozgás is vállalható lesz.

2012. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mozgásól is kérdezd meg a dokit. Kezdetnek biztosan csak a gyaloglást javasolja, de az is sokkal több mint a semmi.
2012. márc. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a gyaloglástól biztos,hogy nem fogsz te se lefogyni,én se fogytam tőle egy dekát sem,mert az olyan kevés kalóriát éget el ,

bezzeg miután lefeleztem az ételadagjaimat,-így már heti 1 kiló megy le

2012. márc. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom orvos, vagy esetleg dietetikus tanácsát kérd ki, ők biztosan tudnak segíteni, és személyre szabottan, neked készítik el a diétás étrendet + mozgástervet. Én szívesen leírom én mitől fogytam le, és fogyok még mindig de én 70 kg-ról indultam. Mindenki más, nem bizti hogy hat egy módszer két teljesen más felépítésű, más súllyal és magassággal rendelkező embernél.
2012. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én fogytam rengeteg sétával is, szerintem nem kell ám azt lenézni!

Persze, nyilván nem egyenlő egy kardió-edzéssel, de nem mondhatjuk, hogy semmit sem ér! Ráadásul - számomra legalábbis - a legszórakoztatóbb mozgásforma. :)


Szóval nyugodtan sétálj nagyokat, és persze az evésre figyelj oda. Biztosan lesz eredménye!

2012. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetesen a diéta az alap. De 40kiló túlsúllyal nem lehet kardiózni, csak sétálni. Azt viszont kell. Hogy valakinek anélkül is sikerült súlyvesztenie, valaki meg esetleg csak attól fogyott az teljesen irreleváns. Segít.
2012. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mint ahogyan fentebb is említettem: köszönöm a válaszokat! :)
2012. márc. 13. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!