Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálta valaki itt a Flabelos...

Próbálta valaki itt a Flabelost, vagy egyéb testvibrációs gépeket? Mennyire használt?

Figyelt kérdés
Tetemes súlyfeleslegből mennyit lehet fogyni tőle mennyi idő alatt rendszeres járással? Válaszotokat köszönöm!
2012. márc. 13. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Semmit, lehet fölöslegesen írom 100. * ugyan azt a közhelyet de kiszámolt étrend, + súlyzós + aerob edzés, de persze más mozgásformával is működik csak így tartod meg a legtöbb izomtömeget, ami a kinézet vázát adja.Gépektől és szuperhatékony nők lapja diéták nem működtek soha, és nem is fognak, max jojózás, egy normális diéta 12 hét kb, és nem elég az a 12 hét hanem teljes életmódváltás kell mert visszajön. Amennyi egy flabelos kamu edzés abból kijön egy napi tiszta kaja +kiegészítők pl vitamin, l-carnitin +edzés segítséggel, egy dologra lehet max pozitív hatással ami a regeneráció
2012. márc. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
én próbáltam. Ha valakinek nincs ideje sportolni, a semminél jobb. Inkább azért jó mert beindítja a fogyást, meg alakformál. Mondjuk én testkezeléssel együtt csinálom, és így olvadnak le rólam a kilók, egyre kisebb nadrágba férek bele. Nem helyettesíti a rendes életmódváltást, de kezdésnek nagyon sokat segít, vagy kiegészíti a dolgokat:) én ide járok, nagyon tündériek és csomószor van akció:) vendég vagyok ott, de szívből tudom ajánlani:) [link]
2012. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem értem miért pontoztátok le az első válaszolót. az egy dolog,hogy nektek fáj az igazság, de egy konditermi bérlettel sokkal többre mentek mint egy egyensúly stimulálós marketingszövege blődséggel.

szerinted nem egyensúlyozol egész nap? mindenki egyensúlyozik,mégis Mo. több mint fele kövér.

mellesleg tóth vera példája mutatja mennyit lehet vele fogyni: semmit.

2012. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!