Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudok lefogyni kb.2...

Mennyit tudok lefogyni kb.2 hét alatt ha?

Figyelt kérdés

Ha az első héten 800 a másik héten pedig 600 kcal-t eszem.Úgy hogy most 163cm/60 kg vagyok.Nem arra vagyok kíváncsi hogy normális vagyok-e ,hogy ilyen kevés kalóriát eszem meg, hogy egészségtelen,visszahízom stb. ezeket tudom.Azt is hogy hogy kell normálisan fogyni,hiszen már fogytam úgy,csak sürget az idő.

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. márc. 14. 02:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. 4 kg-t, majd rádjön a zabálhatnék, és visszajön rád 8 :D
2012. márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rosszabb esetben semennyit mert el kezdesz raktározni....
2012. márc. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zsírból 20-30 dekát, izomból is kb 20-30dekát, de az izmokban tárolt glikogén (ami a sok vizet megköti 2hét alatt nagyrészt leürül ami lehet olyan 4-5kiló veszteség. Ja meg a bélsár is biztos jelent vagy -2kilót.

Szóval a testzsírszázalékod megnő és plöttyedt leszel ahhoz képest amilyen most vagy. ezt nem azért mondom hogy elijesszelek, csak elméleti válasz egy elméleti kérdésre.

A lényeg hogy lemehet akár 7-8 kiló is, bár eleve nem nagy a súlyod és a 800kalória lehet hogy neked még tétel, úgyhogy a kb 4-5 kiló valószinűbb. Azért az sem mindegy miből viszed be azt a kalóriát vagy mennyit mozogsz.

2012. márc. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat szóval kb 4 kg az nem túl sok meg se éri :D
2012. márc. 14. 13:27
 5/5 Mahesha válasza:
sztem ne a kalóriákat számold, és ne a fogyókúrát, ha normálisan eszel: nem keveset, nem is sokat, és elkerülöd a túlzott csokit, meg a szénhidrátot, és emellett még sportolsz akkor simán fog menni :) ha nincs sok időd sportolni, akkor kezd napi 10-15 perc futással, és egyre növeld. Sztem ez a legeredményesebb, én nem hiszek az ilyen olyan kalóriaszámolgatásban.
2012. márc. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!