Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egész nap csak kóválygok,...

Egész nap csak kóválygok, pedig nem eszek keveset, mégis semmire sincs erőm. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

1400 kcal-os diétán vagyok, kiszámoltam, hogy ennyi kell, hogy leadjak heti 1 kg-ot. 176cm/78kg lány vagyok.

Csupa egészségesnek kikiáltott kaját eszek: durumtésztát, zabkását, olajos magvakat, tejtermékeket, zöldségeket, gyümölcsöket, aszalt gyümölcsöket, magas kakaótartalmú csokit, halat. Napi 3 l vizet iszok. Néha zöld teát is.


Legtöbbször, ha fölkelek az ágyból, szédülni kezdek, a látásom is van, hogy elhomályosul. És ez addig marad így, míg újból le nem fekszek.


2012. júl. 11. 10:42
 1/3 anonim válasza:

Az nem jó:(

én is hasonló alkatú vagyok és sokkal nehezebb diétát csinálok, ilyen problémám még sincs.

Szerintem valamilyen hiányod van, esetleg betegséged. Véleményem szerint: fordulj orvoshoz.

Nekem évekkel ezelőtt hasonló problémám magnéziumhiány miatt volt.

2012. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy alacsony a vérnyomásod? Nekem elég gyakran az, és akkor szokott ilyen lenni velem.

Mérd meg, és ha tényleg alacsony, igyál kávét (tejjel, úgy lassabban emel és tovább tart a hatása) vagy fekete teát.

2012. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha eddig nagyon szénhidrátdúsan táplálkoztál, akkor normális is lehet, hogy nem könnyű az átállás.

De azért én a helyedben felülvizsgálnám, hogy mit eszem abban az 1400 kcalban. Durumtészta, zabkása, ezek is felesleges szénhidrátok ilyenkor, nagyobb szüksége lenne a szervezetednek zöldségre, meg húsra.


Egészségesnek egészséges, csak annyi kcalból már ehetnél egészségesebbet is.

Egyébként sztem jobban járnál, ha heti fél kilóra lőnéd be, persze lassabb lenne, de nem szenvednél.


Vagy akár úgy, hogy eleinte félre, utána csökkentenéd a szénhidrátot hétről hétre, míg eljutsz az 1400-ig, hogy hozzászokjon a szervezeted.

Sportolni sportolsz? Csak mert némi mozgás is segítene, hogy több kcal beleférjen.

2012. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!