Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek neki a kondizasna...

Hogy kezdjek neki a kondizasnak? Fogyni szeretnek/

Figyelt kérdés

Meg sosem voltam lent a kondi teremben, es most nyertem egy eves berletet.


fogyni szeretnek a hasamrol es a csipomrol, de ha a combomrol is lemmenne par centi az sem lenne baj.


nem gaz ha egy ott dolgozotol segitseget kerek?


de azert ti is irhattok tippeket!


23L

180 cm

73 kg


2012. márc. 15. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Gratulálok!! Hol nyerted? :)


Amúgy a legtöbb teremben van teremedző aki vagy ingyen, vagy 2-3 belépő felárért edzéstervet tud adni neked. Hatalmas szerencséd van, én a helyedben egy napot se vesztegetnék arra, hogy magamtól bohóckodjak összevissza, hanem inkább rászánnék egyszer egy szakszerű tervre. :) Hidd el, megéri. Én is fél év szerencsétlenkedés után láttam be, azóta meg 2 hónap alatt ugrásszerűen fejlődök.

2012. márc. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
De jó neked hogy nyerted!!:))) Amúgy miért lenne ciki egy ott lévő dolgozótól vagy edzőtől segítséget kérni,Az a dolga hogy neked segítsen!!Amúgy kérd meg hogy állítson össze egy edzéstervet meg egy étrendet!!:)
2012. márc. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!