Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta mennyi idôt szánjak...

Naponta mennyi idôt szánjak futásra, ha nyár végéig 10-15kg szeretnék leadni?

Figyelt kérdés

nyár végét tûztem ki végsô határnak, de ha elôbb is sikerül anmak is örülnék. Mennyit kéne ehez futnom? Van rá remény, hogy ez összejön?

16/L


2012. márc. 16. 07:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

akár napi öt perc futás is elég ehhez,

ugyanis nem a futástól fogyunk,hanem attól,ha kevesebb kalóriát eszünk meg mint amit kellene,

2012. márc. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem, és ha kevesebbet eszem, akkor mennyi idô múlva vehetek észre változást?
2012. márc. 16. 08:02
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

ha nem mozogsz akkor csodát ne várj.az elsö az nagy hülyeséget irt.akkor senki nem mozogna,csak kevesebbet enne.

én a helyedben 2naponta futnek min egy órát.

de folyamatosan szoktasd magad hozzá.

elsö nap ugysem tudsz annyit futni.

és ez mellé kellene kevesebbet enned.

2 het utan sztem elkezd látszani,h mégis csinalsz vmit.

2012. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ja,és igyál 2 L vizet minimum.szénsavmenteset.

ez eleve eltelit majd,kevesebbet leszel éhes.

2012. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 absztrakt válasza:
100%

Nyár végéig simán összejön. Én minden második nap futottam és nagyon odafigyeltem arra hogy mit eszek: reggel 2 kis szelet (de tényleg csak kicsi és vékony) kenyér bármit ráraktam, csak az is kevés legyen, amikor megéheztem akkor megint 2 szelet, aztán kevés ebéd (bármi amit anyum főzött), amikor megint kicsit megéheztem akkor gyümölcs és este megint 2 kis szelet kenyér és sok zöldség.

A legfontosabb az hogy ha elkezdesz valamit akkor tartsd magad ahhoz minden áron, és meg lesz az eredménye. Döntsd el hogy egy hónapig csinálod, és akkor már látod az eredményt, és ha már látod akkor nem lesz megállás.

2012. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 absztrakt válasza:
Jah és amikor futottam 40 perc volt minden alkalommal, megállás nélkül.
2012. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 *gin* ***** válasza:

két oldalt tudnék neked ajánlani:

[link] - itt nagyon jó ötleteket találsz kajára. Ha 65-70 kg körül vagy, akkor neked is jók lehetnek ezek a tápérték-arányok, amiket shapeshifter eszik.

[link] - ez pedig a futás része, ha nem tudod hogyan kezdj neki. 6 hetes, addigra lemehet a túlsúlyod fele, és ha még utána is fogyni akarsz és a futást is megszeretted, akkor nekivághatsz az első 10 km-es edzéstervnek is :)


tudom, ijesztően hangzik elsőre, de vegyünk engem, 1 éve 2 km-t nem bírtam egyben lefutni, ma meg már 12 km-t futok 1:15 alatt :)

2012. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Klotilda válasza:
Szia. Nem igaz, hogy mozgás nélkül le tudsz fogyni, ez butaság. Én 2-3 naponta futok 4 km-t, nem eszem kenyeret, a szénhidrátot pedig lecsökkentettem. Napi 4szer eszem, de keveset. Párold az ételt, kevesebb benne a kalória. Ha mégis hiányzik róla a zsiradék, tegyél rá olíva olajat keveset, egészséges. Persze minap én is ettem egy sütit, de a mértékletesség fél siker. Nálam a fogyás 1,5 hónap után kezdődött el, addig semmi. Kitartónak kell lenni és akkor jön a várva várt siker. Most 3. hónapja csinálom én is és most tartok 7 kg-nál. Nem szabad gyorsan sem fogyni, mert hajlamosak vagyunk a dupláját visszarántani. Sok sikert és kitartást :-)
2012. márc. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm. az a baj h modtanaban nagyon sokat eszem, mivel nem reg kb 3-4 hete, hogy nem ettem egy hetig semmit, de nem godoltam vilna h tenyleg vissza lehet hizni a duplajat. sajnos nem nagyon van kiartasom. de szeretnek rajta valtoztatni, ha naponta mindjuk 1 orat biciklizek vagy futok es az etkezesemet is rendezem, akkor 3honap 7kilo nekem is osszejohetne?
2012. márc. 18. 17:33
 10/12 anonim válasza:
Összejöhet még több is, csak legyél kitartó, és ami a legfontosabb nem fogyókúráznod kell, hanem ezt az étrendet és a mozgást be kell építened az életedbe. Nincs olyan, hogy akkor most vége és ugyanúgy eszek, és mozgás nélkül élek mint előtte, mert akkor mindent visszahízol, sőtt még többet. Egy egészséges ember egészségesen táplálkozik és heti 2-3-4 alkalommal mozog. Attól függően, hogy mennyi időd van. Külöben nem kell teljesen lemondanod az édességről sem. Én pl. ha van otthon vmi finomság, akkor reggel a kávém mellé eszem meg. Délben rendesen ebédelni kell, nyilván nem csülökpörköltet, hanem egészségesen, és este mint a koldus, nagyon szerényen. Korán feküdj le, akkor könnyebb.
2012. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!