Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor felejtik már el az...

Mikor felejtik már el az emberek, hogy a 6 után nem evés nem frankó, ha nem fekszenek le 7-kor,8-kor?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 20:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Illetve értik meg, bocsi!
2012. márc. 16. 20:54
 2/14 anonim ***** válasza:
Soha, de ez van. :(
2012. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Falnak megyek már. :D
2012. márc. 16. 20:56
 4/14 anonim ***** válasza:
én már elfelejtettem és pl ma is fél nyolckor vacsiztam
2012. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is lefekvés előtt 2 órával már nem eszem. Ha éjfélkor fekszem le, akkor 9-10-kor is eszem valamit ha éhes vagyok (leginkább fehérjét).


Annyira beleivódott ez mindenkibe, hogy 6 után nem szabad enni. Csak a lényeget nem ragadták meg.

2012. márc. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nagyapám betartotta szigorúan fél 5kor egy nagy adag szalonnát fél szál kolbászt jó sok kenyeret hagymát ami csak kel, megivott mellé 2-3 pohár bort aztán 5 órakkor már aludt is:D

viccen kívül tisztába vagyok vele, hogy ez egy marhaság és a saját lefekvési időnkhöz kell viszonítani és igyekszem másokkal is tudatni ha errő lvan szó

2012. márc. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nagyapádtól egy vagány dolog! :))


Egyébként gondolom, aki írja vagy mondja, hogy "szerinted jó lesz, ha minden másnap futok fél órát, minden nap csinálok 8 perc hasizom gyakorlatot, emellett naponta kétszer eszem, de 6 után már semmit, akkor mennyi idő míg lefogyok 10 kilót?", az nem mind fekszik 7-kor... :D

2012. márc. 16. 21:14
 8/14 *gin* ***** válasza:
100%

ezeken már csak röhögni tudok... egyszer beszólt nekem egy ilyen, hogy ha nem bírok 8kor felkelni (hétvégén is) és 6 után nem enni, akkor nem nekem való a fogyás.

erre csak azt tudom mondani, hogy f.szom fog 8kor kelni, ha egyszer nincs ma semmi dolgom, lazán húztam a lóbőrt délig, aztán szépen 3 óránként étkezés, nemsokára meg is eszem az "uzsit" (hallom hogy a 6utánkoplalók hogy felhördültek), 1 körül jöhet a fehérjeturmix és 2-3 körül fellövöm a pizsit. Ennyi :)

2012. márc. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Na akkor ehhez mit szóltok:)

Okozok egy kis közfelháborodást.

Nemhogy 6 után, hanem már 4után nem eszek semmit, csak vizet iszok.

Reggeli-ebéd-vacsora, de természetesen ilyenkor sem eszem meg egy fél disznót. Eszek mindent-igyekszem egészséges dolgokat enni.Csoki,süti,kolbász,libamáj-ezeket nem rendszeresen, viszont nem vagyok hajlandó lemondani arról, amit szeretek. Este nem vagyok éhes:), amíg rendesen vacsoráztam 7-8 körül, állandóan úgy fel voltam puffadva, mintha a 7.hónapban lennék, a puffadás minden kellemetlen következményével...Reggel sem ébredek farkas éhesen.

És a lényeg, január eleje óta 9 KG. -OT FOGYTAM:)

Ja, és mielőtt megkérdeznétek, az anyagcserém sem lassult, sőt! Régebben 2-3 naponta mentem csak WC.-re, amióta 4 után nem eszem, minden reggel az első utam oda vezet...

És nem érzem azt, hogy éheznék egész nap.

A visszahízásról meg annyit, hogy minden fogyókúra után vissza lehet hízni, ha az ember újra elkezd zabálni.

Szép napot mindenkinek!

Egy 28 éves 170 cm, már 66 kilós anyuka:)

2012. márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Abból a 9 kg-ból vajon mennyi zsír?
2012. márc. 17. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!