Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy fogyás után a bőröm...

Nagy fogyás után a bőröm megereszkedik?

Figyelt kérdés
110kg voltam mikor elkezdtem 2hónapja diétázni és sportolni!Most már 95kg vagyok!Még 25kg-t szeretnék fogyni!Minden nap bicajozom!Azt szeretném kérdezni,hogy a bőröm mennyire fog megereszkedni egy ilyen mértékű fogyáástól?Mit tudok ez ellen tenni?Az hogy minden nap sportolok,segít valamit?
2012. márc. 17. 02:09
 1/3 anonim ***** válasza:
szervezettül is függ, de próbálj meg lassitani max 5-7 kg havonta, ha a bőrőd megereszkedik, semmit nem tudsz már csinálni
2012. márc. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen, ez szervezet, ill. típus függő...Én 40 kg fogytam 10 hónap alatt sima diétával, nem sportoltam, csak gyalogoltam, de azt sem rendszeresen. A bőröm hál istennek nem ereszkedett meg. A lényeg a fokozatosság, havi max 5 kg.

Sok sikert és kitartást!

2012. márc. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy sok vizet meg kell inni(napi 2-3 liter) és attól rugalmas lesz a bőröd
2012. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!