Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 45 éves nő vagyok. Jogosan...

45 éves nő vagyok. Jogosan érzem magam dagadtnak a lent feltüntetett méretekkel?

Figyelt kérdés
163 cm magas, 99 cm csípőbőséggel, 82 cm derékbőséggel s 97 cm mellbőséggel. S ha dagadtnak gondoltok, akkor mit tegyek, hogy lefoggyak legalább 6 kg-ot. 64 kg vagyok most egyébként.
2012. márc. 18. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Khm...

160 cm magasan nekem 80 kilósan voltak ilyen méreteim.

Tehát valamelyik adat nem stimmel.

Hozzátenném, hogy elég izmos "tömör" alkatom van, általában kevesebbnek nézek ki, mint ahány kiló vagyok.

Na de akkor is...

Egy centi derékban egy kilót szokott jelenteni nálam, és fogyásnál is általában így lehet kalkulálni.


Hat kilót könnyen le lehet adni, ha estére csak valami könnyűt eszel (leves vagy saláta) és eljársz futni.

2012. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, mert föként a derékböséged több, mint kellene, elvileg a súlyod is lehetne kevesebb. Rendszeres mozgással könnyen lemegy pár kiló meg legalább 8-10 vm felesleg.
2012. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
sajna, amit írtam, az az igazság. Mindent jól adtam meg. Ami leginkább zavar, az a hasam. Réma nagy, és lötyögős. minden nadrágból kilöttyen, amikor leülök. Amikor állok, akkor még tűrhető :(
2012. márc. 18. 20:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért a dagadt az túlzás!

Van rajtad egy kis plusz, de ez még nem akkora tragédia. Egészséges ételek, sok gyümölcs, zöldség, sok víz + mozgás, és hamar eltűnik az a pár kiló.

2012. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy dagadt vagy. Én szinte ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkezem 35 évesen bár a derekam vékonyabb a mellbőségem pedig egy picit nagyobb, de még sosem mondták rám hogy dagadt vagyok, sőt napi szinten szoktam bókokat kapni. Ennek ellenére én is az 57 kgot céloztam meg, úgy érzem számomra ez a testsúly lenne a legideálisabb. Ha viszont mindenáron fogyni akarsz ezeket tudom neked ajánlani.

http://www.youtube.com/watch?v=G7kZ4mLsRdk

http://www.youtube.com/watch?v=ZLK28BHJDd8

http://www.youtube.com/watch?v=OEv4dGriMCA&feature=related

Ezek mellett arra figyelj, hogy ne lépd túl a neked megengedett kalória mennyiséget. Ha pedig csökkented a bevitt kalóriát, és sportolsz is akkor tuti fogyni fogsz.

Én ezeket figyelembe véve 64-ről indultam és most vagyok 62kg. Mellette az Insanity-t csinálom két hete.

2012. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, sajnos én is a hasamat meg úgy általában a derekamat érzem a gyenge pontomnak. Megfigyeltem, legelőször is a kilók mindig a lábamról és a karomról, az arcomról mennek le és legutoljára a pocakomról, derekamról.
2012. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 1stMonkey válasza:
Hát igen...fogyhatnál kicsit....de ne mellről!!!!!!:D
2012. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Érdekes...

az első válaszadóval értek egyet,vagy akkor nagyon gebe lábaid vannak:) (ne vedd sértésnek) én 75!!!!kilogrammal mértem 103mell,78derék,102 csipőt!!ráadásul full arányos is voltam,de 162centiméter...szóval érdekes méretek...

2012. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Te komolyan gondoltad, hogy 45 évesen anorexiás tiniktől kérsz tanácsot, akik azt hiszik, normális, ha 18 évesen egy 12 éves súlyának felel meg a súlyuk?!

Nagyon rossz helyen jársz!!!


A súlyod egyébként (orvosi értelemben) a normális felső határán van. Oda kellene figyelned, de dagadt nem vagy.


35N

2012. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*minden nadrágból kilöttyen


Ui: vegyél normális nadrágot. Nem könnyű, de ha nem két számmal kisebbe akarod belepréselni magad, és kerülöd a csípőfazont, akkor nem kilöttyen a hasad, hanem eltűnik. A Voegelében és a Marks&Spencerben biztosan találsz megfelelőt.


35N

2012. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!