Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti ötszöri edzéssel (1-1,5...

Heti ötszöri edzéssel (1-1,5 órás) és egészséges táplálkozással mennyi idő alatt adhatok le 10 kg-ot?

Figyelt kérdés
Most 72 kg vagyok a 164 centimhez, és legalább egy tizest le szeretnék dobni. :)
2012. márc. 19. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
heti 0,5-1kg ami ideális szokott lenni, kezdetben lehet kicsit több is. de ehhez azt is látni kéne hogy mit eszel.
2012. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Édességet ritkán eszek, legfeljebb egyszer-kétszer hetente. Zöldséget, gyümölcsöt mindennap szoktam enni, és 3 liter ásványvizet meg szoktam inni. Ezeken kívül mindent eszek, persze mértékkel. A kilók azért jöttek fel, mert eléggé helyhez voltam kötve hónapokig és nem volt időm a mozgásra.
2012. márc. 19. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:

ettől te még nem táplálkozol egészsgesen.


attól még, hogy lecsúszik a zöccsésgyümölcs, attól a pacal pacal marad, és a szilvásgombóc se változik... gyökeresen kell megváltoztatni az étkezési szokásokat és alapanyagokat

2012. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 70kg-ról indultam 2 hónapja.mostanra fogytam 4 kg-t.nem eszek nagyon szénhidrátot,max csak reggelire ch csökkentettet,1 szeletet,de az is ritka.már 4 hete,hogy heti 4*1 órát tornázok,de attól nem megy gyorsabban,sajnos.10kg szerintem nyárra lesz meg,nyár végére.
2012. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!