Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlytartáshoz ez így jó lenne?

Súlytartáshoz ez így jó lenne?

Figyelt kérdés
Ha elérem az álomsúlyt, azt tervezem, hogy úgy fogom megtartani, hogy hétköznap 1200-1300 kalóriát fogyasztok, tehát ugyanúgy mint eddig fogyózom, péntek,szombat vasárnap meg eszek rendesen, mindent amit megkívánok (persze megpróbálok mindenből egészségesebben főzni, t.k. lisztet használni stb, de persze süti csoki is becsúszhat), aztán megint 4 nap diéta, ami alatt lemegy a hétvégi "szemét", így mindig meglenne a súlyom. Ez így elméletben nagyon jól hangzik, de szerintetek ez működne is? és jó lenne? a mozgás természetesen marad, csak az evésben változna annyi, h 4 nap diéta, 3 nap evés. szerintetek?
2012. márc. 19. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Működhet. Könyv is kapható erről a módszerről, bár az 5+2, azt hiszem.
2012. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tehát csak két nap evés? hmm... De én 3at akarook! :DD

Kipróbálom aztán majd meglátom mi válik be jobban :) köszi a választ jöhet még :)

2012. márc. 19. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tönkreteszed magad az 1200-1300 kalóriával, az borzasztóan kevés. Ez fogyókúra alatt is baromság, nemhogy súlytartásnál. Szerintem nem fog működni. Nem fogod tudni visszafogni magad, és MINDENT 3 nap alatt fogsz bepótolni, csak mert akkor "lehet".

Sokkal jobban járnál kiegyensúlyozott étrenddel, és igenis abba is bele kell férnie normális mennyiségű süteménynek. (A normális alatt havi 2 szeletet értek.)

2012. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség, én nem így csinálnám ugyanis ha 3 napig ehetsz amit akarsz akkor megszokod és utána a hét többi napján is kivánod

Szerintem fogyassz olyan kaját amit fogyó alatt csak mondjuk napi 2szeelet kenyér helyett 4et, szóval az adfagokat növeld

2012. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!