Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ugyanúgy eszem tésztát,...

Ha ugyanúgy eszem tésztát, nagyon ritkán édességet de közben megmaradok az 1200-1300 kalóriánál akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés

2000 a normál kalória bevitelem, ehelyett 1300-at eszem egy nap kb.

És még az érdekelne, ha mondjuk egyik nap 2000 kalóriát megeszek de mozgok 700 kalóriányit, akkor az úgy jó? Vagy a mozgás az 1300-ból jöjjön le?

Átfordítva, ha sokat mozgok, akkor többet ehetek?

Köszönöm előre is a rendes válaszokat :)


2012. márc. 19. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogyáshoz mozogni is kell meg kevesebbet is enni. Szerintem ha valóban 2000kcal-ra van szükséged akkor egyél 1600-at és mozogj mellette.
2012. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy én is szoktam tésztát enni, valaki elítéli valaki nem. Szerintem mehet nyugodtan, sőt még valamikor édességet is eszek...
2012. márc. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az energiaigényed az alapanyagcsere (szervezet alapműködése) és a tevékenységek (gyaloglás, zuhanyozás, takarítás, sport, stb.) összege. Ha kevesebb tápanyagot fogyasztasz, mint amennyire szükséged van, fogyni fogsz.


Ha lemész egy bányába dolgozni, akkor felviheted a napi igényedet akár 3000 kalóriára is, ez esetben napi 2500 kalória bevitele is fogyást eredményez.

2012. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, de... ha 1200-1300 kalóriával fogysz le, utána már 1600-zal is visszahízod az egészet. Ha meg nem teszed tönkre a szervezetedet az éhezéssel, lassabban ugyan, de 1500-1700-zal le tudnál fogyni, és azt nem követné jojó.
2012. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Én legalábbis így csináltam, és lefogytam. Gondolom, hogy másnak is működik.

(Mondjuk azért a mértékre és minőségre is odafigyeltem, imádom a tésztát, de nem kizárólag azon éltem: volt tojás, hús... De igen, bolognai is néha. Nyami. :))

Csokiból a fogyókúra alatt leginkább étcsokit ettem csak, nagyon-nagyon ritkán persze volt sütizés (szülinap, stb.).

2012. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Átfordítva, ha sokat mozgok, akkor többet ehetek? "


igen ,ez pontosan így van ,

2012. márc. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!