Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Miért...

Mit csinálok rosszul? Miért hízok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igazából nem vagyok túlsúlyos összesen 4 kilótól kéne megszabadulnom, de az sehogy sem akar lemenni... Nyár elején 54 kg voltam most 59 kg 171 cm-hez. Három hete járok el heti 3x futni kb. 50 percet egy alkalommal, emellett tornázok is heti 1-2x mikor mennyire van időm. Az étrendemből teljesen kiiktattam a fehér lisztet, a cukrot még nem egészen...heti 1x megengedem magamnak az édességet, de akkor is csak mértékkel. este 6 után nem eszem de odafigyelek hogy a napi 4-5 étkezés meglegyen. Szerintetek mit csinálok rosszul????
2012. márc. 19. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
a testeden látsz vmit?hogy fogytál?vékonyabb lettél?
2012. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos semmi bíztatót nem látok..és az összes nadrágom szorít.nagyon el vagyok keseredve :(
2012. márc. 19. 18:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Többet eszel, mint kéne.
2012. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az igaz hogy vannak napok amikor többet eszem (hétvégék) de hétköznap 1500 kalóriánál nem viszek be többet + az edzések
2012. márc. 19. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:

ESetleg arra gondoltál már, hogy a 171 centis magasságodhoz még az 59 kg is kevés, nemhogy az 54?

Én nem hinném, hogy fogynod kéne, mert az már az egészségedre is rámehet, biztos vagyok benne, hogy így is nagyon csinos lehetsz.

Amúgy szerintem neked ez az ideális és azért nem tudsz fogyni, mert ahhoz már iszonyatosan drasztikus és egészségtelen módszerek kellenének. Ha mozogsz, és oda is figyelsz arra, amit eszel, mégsem fogsz, akkor ez csak annyit jelent, hogy nem kéne fogynod. És szerintem tényleg ne akarj.

Amúgy mennyi idős vagy? Mert ha még fiatal, akkor az 54 még nem lehetett a végleges súlyod sem. Valószínű azért is híztál.

2012. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én most 19 éves vagyok. De sohasem voltam még 56 kiló felett és amikor legutóbb ráálltam és 59 kilót mutatott kicsit meglepődtem. Igen az 54 kg tényleg nem volt ideális sokak szerint, akkor már soványnak mondtak, de hát nyáron fogyókúra nélkül is fogy az ember főleg mert fizikai munkát végeztem.Mondjuk hazudnék ha azt mondanám hogy én nem éreztem jól magamat 54 kg-mal. Karácsony körül voltam 56 kg de mivel nem tetszettem magamnak elkezdtem spinningre járni, csak 1 kg-ot akartam leadni de ehelyett 3 jött fel...ezért azt abbahagytam és most futni járok ..itt tartok most. Legalább 4 éve tartottam az 56-os átlagot szóval én szerintem nekem ez a normális súlyom.
2012. márc. 19. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:
csak a kaján múlik 80-90%-ban hidd el. úgyhogy szigorú diéta egy darabig aztán LASSAN hogy ne hízd vissza ehetsz kicsit többet. Itt nem a mozgással van a gond.
2012. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
izmosodtál ami nehezebb mint a zsír tehát ezért mutat többet a mérleg
2012. márc. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! megpróbálok keményebb diétát alkalmazni akkor :)
2012. márc. 20. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!