Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik ilyen?!?! Elkezdtem...

Létezik ilyen?!?! Elkezdtem csökkenteni az evést, és naponta aktív mozgást végzek, körül-belül 2 hete, erre híztam!

Figyelt kérdés
nem tudom mi lehet, de nem jön, hogy elhiggyem. Amig nem mozogtam, sokat ettem mindig egy bizonyos súlyom volt. Errefel majdnem 2 kiló feljött rám, napok alatt.
2012. márc. 20. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A súlyod alapból 1-3 kilót változik napi szinten.
2012. márc. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet: a fogyókúrám elején kevesebbet ettem, oké mentek le a kilók, 3 hete futok heti 4szer és híztam 1,5kgot. Nem értem...
2012. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mikor kb 3 hete elkezdtem fogyózni egy adott nadrág szűkk volt alig bírtam belebújni, ma már pont jó rám és fogalmam nicns hány kg voltam akkor és hány vagyok most, azt tanácsolom te is tegyél így nem a kilókat kell nézni szerintem, mert az sokmindentől függ
2012. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
tán nem csak izmosodsz???jajneee most mi lesz....
2012. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem, nem hinném, hogy annyira izmosodnék :D.


De ezaz, hogy "a régi életmódnál" mindig ugyannyi kiló voltam, most meg meghízok.:D

2012. márc. 20. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:
pedig de, izmosodsz. én 1 hónapja voltam 80, minden mozgás nélkül. 2 hát után napi haspréssel felüléssel ilyenekkel lettem 70 , és az azóta áll.. max lemegy mikor üres a gyomrom 69re de annyi. és rájöttem hogy azért mert mozgok , és az izom épül inkább,ami nehezebb mint a zsir . másrészt a fogyokurában vannak ilyen szakaszok.. megáll, majd megint fogy az ember , stb...
2012. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de hogy izmosodhattam ennyit, ilyen rövid idő alatt?
2012. márc. 21. 15:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Letezik. Az elso 2-3 hetben en sem fogytam semmit, holott egyik naprol a masikra harmad annyit ettem csak. Csak tovabbra is mozogj es ne csak csokkentsd az evest, hanem mellozd a cukrot (hasznalj edesitot), lisztet, kenyeret, tesztat. Ugy a 3. het utan kezdtem fogyni, utana viszont mar megy le, egyenletesen.
2012. márc. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dobzse válasza:
lehet, h csak izmosabb lettél...
2012. ápr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!