Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázzak, vagy mit csináljak?...

Diétázzak, vagy mit csináljak? (Has)

Figyelt kérdés
55 kg vagyok, leszeretnék fogyni 50 kg-ra, szóval csak 5 kg-t. 5 naponta járok kondizni, hasra akarok fogyni leginkább, mindig hasra hízok, így ott nagyon meglátszódik. Mit csináljak, hogy megint lapos hasam legyen? (hasgépezek, hasprés meg minden ilyen.) De kell hozzá diéta is? De milyen? Nem ismerem a diétákat.
2012. márc. 20. 19:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat, most olvasom, *egy héten 5nap járok kondizni.
2012. márc. 20. 19:48
 2/6 anonim ***** válasza:
szigorú diéta kell, semmi cukor, semmi liszt, semmi kenyérféle. és persze futás vagy bicaj. ha ezeket nem tartod be akkor a hasadon ottmarad a felesleg.
2012. márc. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy kondizol és rendszeresen edzel már megtetted a legfontosabb lépést!

Az előző válaszadóval ellentétben én azt javaslom FELEJTSD EL A DIÉTÁT! Van sokkal jobb és főleg egészségesebb megoldás is a fogyásra, főleg ha már ilyen közel a kívánt cél! Nekem is sikerült 5 kilót leadnom mindenféle bűvös diéta és kalóriaszámolgatás nélkül, most pont a versenysúlyomnál vagyok. :-)

2012. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utolsó, csak sima edzéssel fogytál le 5 kilót? :-O És a hasadról is ment le zsír? Mert nekem csak a hasamon van már olyan mint a kis hurkák..:D
2012. márc. 22. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok az utolsó (17:06-os) válaszoló.

Én nem kifejezetten sportolok, inkább úgy fogalmaznék, hogy sportos életet élek: például az emeletekre mindig lépcsőn megyek fel (igen, a tizedikre is!), dolgozni kerékpárral járok, egy-két megállóért nem szállok buszra stb. de ezzel csak tartottam a súlyomat. Az 5 kilót egy gyógynövény keverék segítségével adtam le, és most már újra be tudom gombolni a tavaly nyári nadrágomat. :-)

2012. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a lépcsőzés nálam is megvan (úgyanis soha nem szállok be liftbe), bicajjal járok szinte mindenhova, hát akkor remélem lemegy diéta nélkül is. Köszönöm :)
2012. márc. 22. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!