Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » AKaraterőm=0. Az élet minden...

AKaraterőm=0. Az élet minden területén. Mit tehetnék ez ellen? Fogynom kéne.

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

0 akaraterő = 0 fogyás

Akaraterő nélkül nem megy.

2011. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Olyan az én akaraterőm,hogy ha a fejembeveszem kimegyek és többet cisnálok,mint amit bírok. Hoszzútávo viszont nem működik:S
2011. szept. 5. 20:48
 3/12 bix ***** válasza:
100%
kéne... amíg ebből nem lesz AKAROOOOOOOKK!!!!! addig fölösleges is magadat átverni azzal hogy próbálkozol. mindenkinél máshol jön elő az a lelki rugó ami elindítja a fogak összeszorítását, a harcot és a küzdést. ha ez nincs meg érdemi fogyásról ne is álmodj.
2011. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Normális egyáltalán,hogy ennyire nem érdekel a saját egészségem mega jövőm??
2011. szept. 5. 20:49
 5/12 anonim ***** válasza:
márpedig kéne vmi jó ok, hogy lefogyj, pl. vegyél egy csini ruhát, és fogyj bele-nálam ez bevált- de bármi más jutalom is lehet!
2011. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bix ***** válasza:
100%

jah hát kérlek fokozatosság. a többet csinálok mint bírok és a nincs akaraterőm viszont nem ekvivalens... nem kell egy nap alatt a világot megváltani, de később ez a mentalitás sokat segíthet. amikor minden nap úgy mész ki hogy az előző eredményeden javítani fogsz, amikor minden nap 120%-ot akarsz nyújtani, akkor fog ez igazán működni. ha a 120 ból csak 110 lesz az se baj, de ha 80-at szeretnél és 90 nél megállsz akkor is elbuktál az elsőhöz képest.


sajnos ez így megy. egy normális diéta annyira nem para, de a mozgás egy darabig mind mentálisan mind fizikálisan iszonyat megterhelő. egy idő után viszont kialakul egy "perverz" ragaszkodás ehhez, és ha nem terheled le magad hiányozni fog:D

2011. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen valamilyen jutalom kéne ezen gondolkodtam én is. Csak már meg avgyok ijedve:S
2011. szept. 5. 20:53
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne csinálj többet, mint kell! Kis célokat tűzz ki, de azokhoz ragaszkodj! Ha nulla akaraterőd van, egész életedben csak sodródni fogsz ide-oda.
2011. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nálam épp fordítva van:D mozogni szeretek..az evés gázos:S Csak a sporttal meg úgy vagyok,ha a kajálás nem jó akkor ez a nap el van rontva és mindegy már.
2011. szept. 5. 20:54
 10/12 anonim ***** válasza:

szia

Én is pont így vagyok, 0 akaraterő a kilók meg jönnek. Ismerős helyzet, hogy nekiállok pár napig túlteljesítem magam aztán semmi.

Esetleg adhatnánk egymásnak erőt, tapasztalatot cserélhetnénk:)

Hátha ettől lenne egy kis akaraterő.

22l

2011. szept. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!