Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van eselyem ket het alatt...

Van eselyem ket het alatt alakitani a testem?

Figyelt kérdés

14/f vagyok es ket hetem van meg,es szeretnek fogyni.A hasamon es a mellemen van foleg.

Sokat olvasok ebben a temaban.

Az alapokat tudom a fogyasrol.

Tudom h nincs helyi zsiregetes.

Futni szoktam,de nem rendszereen.

Etrendem nem jo,de saajnos nem engedhetek meg magamnak minden napi masfel kilo csirkemellet.

Itthon jo kajak vannak,valamint sonka,sovany turo,rizs,joghurt,korpas muuzli stb van.

Leves szokott lenni mindig valtozo,foetel szinten valtozik,de hus altalaban van.


Hallottam,hogy lehet fogyni egy heten 1-2 kilot.

En igazabol nem nezem a tomegem,mert az minden index szerint rendben van,hanem formalni szeretnem a testem.(kevesebb zsir,tobb izom).Habar most inkabb csak zsir kene lemenjen.Rendszeresen,mint ahogy mlitettem nem sportolok,esetleg kocogok nagyobb tvokat heti 2 szer.


Mit ene valtoztatnom?(radikalis valtoztatasok kellenek)


Kerlek adjatok tippeket az etkezessel kapcsolatban.

(sok ehhez hasonlo kerdest megnetem,de ram egyik valasz sem szabhato)


Mennyit mozogjak a kovetkezo ket hetben?

Nagyon megterheljem magam,vagyincsertelme ?



Kerlek irjatok tanacsokat,megszoritasokat.

Van eselyem egyaltalan erre az egeszre?

Mostmar banom,hogy nem erdekelt ez egy evvel ezelott,mert akkor fejembe az edzest(egy idore -aikido),es azota szedtem fel magamra eleg sokat.

Folytatni fogom majd,ami teljes eletmodvaltassal jar,es hamar lemegy a plusz,csak sajna most nincslehetosegem az edzesekre es szerintem nem is lenne eleg a fogyashoz ket het.


A valaszokat elore is koszonom!


2012. márc. 21. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt a sok mindent amit te is tudsz nem azért írták le mert 2hét alatt is meg lehet változni csak más hónapok évek alatt szeretne. Te is tudod a választ a kérdésedre, 2hét alatt érdemben sem fogyni sem izmosodni nem lehet, és minden ami drasztikus csak az ellenkező hatást váltja ki és veszélyes az egészségre.

Ha elég izmos lennél és nemnagyon lenne rajtad felesleg akkor sokat számítana 2hét, sőt tulajdonképpen órák alatt sokat lehet változtatni a bőr és a meglévő izom állapotán, hogy valaki látványban más hatást keltsen. De a meglévő felesleg eltüntetésére nincsenek trükkök, a izmosodás pedig még a fogyásnál is sokkal lassabb.

2012. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen,koszi.

Gondoltam h igy van,erre szuksegem volt.

Azert odafigyelek a ket het alatt.Jobb,mint ha meg hiznek.

2012. márc. 22. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:

2 hét alatt hatalmas dolgokat lehet elérni.

Izmosodásban lehet hogy nem, de fogyásban igen.

Ha van szerződéses katona, vagy légiós ismerősöd kérdezd meg milyen volt az első 2 hét. Egyik ismerősöm 9 kilót fogyott légiós kiképzésen. Én 2 hét alatt 6 kilót fogytam amikor egy olyan munkahelyre kerültem ahol egész nap emelni kellett.

2012. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha a légiós átlagosan adott le testömeget akkor 2hét alatt 63000 kalória deficitet csinált ami napi 4500al több mint amenyit megeszik. Egy nagyob darab embernél egésznapos kemény fizikai terhelés esetén talán kb lehetséges.

Ha csak zsírt vesztett volna az 81000 kalória lenne, ami napi 5800 + annyi kalória elégetése amenyit megeszik.

A lényeg csak annyi hogy ez a lehetetlen határát feszegeti és semmiképp sem edzetlen átlagembernek való. Maratoni futóknál van olyan hogy akár 5-6000 kalóriát is megesznek és lemozogják.

2012. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Meg tudja csinálni egy átlag ember.

Mindenki átlag ember akkor amikor elmegy a kiképzésre.

Csak később lesz átlagon felüli a teljesítménye.

Az ember hatalmas dolgokra képes.

Olyanokra amikre azt mondják hogy lehetetlen.

Az egész fejben dől el.

Amikor elkezdtem edzeni a futást kb 5 perc alatt abbahagytam. Nagyon lihegtem, és azt hittem hogy ennyit bírtam. De később rájöttem hogy ez nem így van. Nem kell megállni ha fáradt vagy, nem kell megállni ha alig kapsz levegőt. Amikor már tényleg nem bírod akkor kidőlsz, szóval meg lehet találni a saját határaidat.

2012. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de amugy egy ember simán kiízzad meg kipisil magából 5litert, meg egyszer bakkancsban méri egyszer meg nem, nem venném ezt a 9kilót szentírásnak. 4-5kiló is elég extrém 2hét alatt a testtömegből, ha a szénhidrátok és a víz ingadozását nem számoljuk.
2012. márc. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
annyi h en zsirbols szeretnek.Inkabb kevesebb haj.Kilora rendben vagyok.
2012. márc. 26. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!