Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással elértem az álomsúl...

Koplalással elértem az álomsúlyt másfél hét alatt (:, most mit csináljak, hogy ne jöjjön vissza? Tudom, hogy nem zsírból fogytam, de az amúgy is hülyeség, mert nekem nem fontos, hogy izmos legyek. Félek enni, mennyivel lehet többet enni? 15/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát ezt eléggé elcseszted. imádkozhatsz hogy ne jöjjön vissza..az a pár kg. mer másfél hét alatt nem hiszem hogy sokat fogytál volna.
2012. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Maximum 2-3 kiló mehet le másfél hét koplalástól, amit most majd kamatostul szedsz vissza, hájban. Gratula érte!
2012. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
6 kiló lement, nagyon tetszik ahogy kiáll a csípőcsontom, ahogy kilátszik a póló alól, és ez bejön a pasiknak is. Amúgy ha ugyanilyen keveset eszek, az jó?
2012. márc. 21. 21:09
 4/16 A kérdező kommentje:
De nem akarom visszaszedni! Hogy ne szedjem vissza?
2012. márc. 21. 21:10
 5/16 bebibogyo2012 válasza:
hát ha ügyes voltál ennyire, .. továbbra sem eszel...
2012. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
kizárt hogy koplalással 6 kilót lefogyj másfél hét alatt.Ez azt jelentené,hogy másfél hétig semmit nem ettél.Koplalással nem csak vizet vagy súlyt veszítesz hanem a belső szerveid tönkre is mehetnek..De ha beteg akarsz lenni,akkor további sok sikert.
2012. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
59-ről 53 ra:D Inni ittam vizet, hat után nem edtem, de nem vittem túlzásba a kajálást nap közben, két yoghurt, reggel meg egy péksüti, mennyivel emeljem a napi adagot? szerintetek?
2012. márc. 21. 21:19
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
uh..bocsi de ez már szánalmas..
2012. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

hogy a fenébe nem ájultál el?? A szervezeted semmi tápanyagot nem kapott..A cukrodnak és a vérnyomásodnak ugrándoznia kellett volna..

Beteg akarsz lenni??EMBER!! EGYÉL! mert a koplalással nem érsz el semmit.A szervezeted tönkre fog menni

2012. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok, nagyon ügyes voltál! :)

Kicsit érdekes egy szituáció ez, tudod, hogy nem zsírból fogytál, de nem fontos hogy "izmos" legyél. Ezek szerint, az nem számít, ha zsíros vagy és leépül az izomzatod, csak annyit mutasson a mérleg, amennyit te szeretnél. Ez elég morbid. Lehet hihetetlen, de az izmaid határozzák meg a tested formáját. Lehet, hogy most elérted a kívánt súlyodat, de a valós képed, pedig egy szétesett zsíros gyenge test. Lehet vékonynak hiszed magad, meg kilátszik a csontod, ez biztos marha jó, de ez nagyon messze van attól a képtől, amit te látsz magadon és ami igazából a valóság. Ez az egész olyan, mintha kitakarítanám a szobámat, de a szemetet csak besöpörném az ágy alá. Most lehet fejbe lövöd magad, de ha elkezdesz normálisan étkezni, elkerülhetetlen a testsúlygyarapodás. Ha folytatod ezt a tevékenységedet, akkor meg előbb utóbb megdöglesz. Nem tudom melyik lenne a jobb az esetedben. A megoldás az, hogy először is próbálj meg értelmesen gondolkodni, átértékelni a dolgokat és rájönni, mire is lenne szükséged valójában: normálisan egészségesen élni, vagy lepusztítani magad ennyi idősen.

2012. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!