Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás+csirkemell+rizs? Hogy,...

Futás+csirkemell+rizs? Hogy, milyen intenzitással fogok fogyni?

Figyelt kérdés

2 hete kezdtem el így enni:

teljeskiőrlésű zsemle/kifli+valamilyen szalámi, hagyma, paprika, vékony szelet sajt (ezt csak tegnap meg ma ettem)

eddig amit ettem az csirkemell volt kb. egy teáskanálnyi olajon megpirítva, rizzsel, brokkolival.

Ez volt egy adag kajám (bár csak kb. a 2/3át ettem meg):


[link]


Tettem mellé még kb 2-3 ekkora darab brokkolit


Most vettem tk tésztát, azzal ettem.


Amúgy ez a recept volt, amit csináltam:

[link]


Futok hétfő-kedd-csütörtök-péntek napokon. Sajnos sosem tudtam futni, szúr a szívem, oldalam, minden bajom van. Mostanra eljutottam odáig, hogy kb. 20percet tudok futni (2km), 2-3 pihenővel(12perc séta). 5percig szoktam gyalogolni, majd futok, amíg bírom. Ez 20-25 perc és 2-2,5km-t szokott jelenteni. Ez mellett csinálok még sokféle gyakorlatot. Lábra (vádli, comb), hátra, meg hasazni szoktam (felülés). Kb. napi 50-60percet edzek a futással együtt


Mikorra fog látványosan látszani az eredmény?

Kb. 10-15kgot kellene fogynom.

Már annak nagyon fogok örülni, ha beindul a fogyás és látszik majd valami.


Mikorra mehet le ennyi felesleg?


Hány kalóriát égethetek el kb. egy nap alatt? A vacsi amit linkeltem, plusz joghurtot meg jóreggeltet szoktam enni. 2 hét óta ma ettem egy csokit.


Futástól lemegy majd a hasam is?


2012. márc. 22. 14:31
1 2
 1/12 anonim válasza:

ez az étrend akár tömegnövelésre is elég lenne, inkább nézzél diétás kaját ami szálkásításra való, de a kardiós módszer az jó a fogyazstásra azt nyomasd tovább, és nem csak futással éred el a hatást hanem ha pl 40 percet biciklizel akkor is.

és mindenhonnan egyformán fogsz fogyni.

2012. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

mármint szerinted sokat eszem ??? :O


napközben 1 joghurt vagy/meg egy csomag jóreggelt és estére a kép 2/+a??? ez sok??

2012. márc. 22. 15:13
 3/12 anonim ***** válasza:
nem eszel sokat csak a rizs és a csirke :D na azt nem kéne
2012. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem nincs a kajával baj ha szeretnél tömeg növelni ahogy írta azb előző. De neked fogyás lenne a cél én lightosabbra venném egy időre. reggel mehet 3 abonett vagy 2 pufi rizs sonka, zöldség, egy kis túró natur joghurtal keverve. ebédre a rizs helyett sok zöldség pl sok brokkoli egy kis natur joghurtal leöntve nagyon finom.
2012. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hja és ehetsz sok salátát is abba meg pláne kevés a kalória főleg estére. ezeket is sokféleképpen lehet variálni
2012. márc. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hát eddig itt mindenki a csirkemellet meg rizst osztotta fogyókúrához.

de mondjuk inkább tk tésztát eszem, mert a rizst kifejezetten nem szeretem


de mennyi idő alatt fog látszani így a futással?

2012. márc. 22. 17:27
 7/12 anonim válasza:

alkatonként változó, de programokért meg napi kajabevitelért nézz szét itt:

[link]

az oldalon csak szálkásító cikkek vannak tapasztalt háttéranyaggal, tehát olyanokkal akiknek a versenyek előtt LE KELL vinniük szinte 0-ra a testzsírjukat különben nem lennének sikeres fitness modellek (mert nem látszik ki a zsírréteg alól az előzetesen iszonyat melóval felépített izom.

2012. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Ne hallgass az amatőrökre:)))))

nagyon jól csinálod!!!!!!!!!!! a rizzsel semmi baj!!!!!!!4szükség van kalóriára az edzés mellet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a csirke tökéletes,abból egyél kb 400grammot naponta!!



napi 5kajálás! a rizst és csirkét ebédre edd,vacsira csak csirke zöldséggel!

egyed a rizst,csak ne 2zacskót,és inkább rizst mint tésztát! a tk tészta nem diétás kaja csupán egészségesebb diétára nem ajánlott!


rozskenyér,csirke-pulykasonka,zöldség,gyümölcs,rizs,CSIRKE!3-4LITER viz!! ez a biztos fogyás titka!!! a tömegnövelésnek ehhez semmi iköze:))) ne lépd túl kb az 1500-1600kalóriát ez a lényeg! tömegnövelésez betolnak napi 2-3000kalóriát:))))) nem ennyit:) LOOOOOOL:)

2012. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
jah,és ne receptezz olyan kajákkal ahol szószok vannak stb... semmi szosz,semmi majonééz,semmicsoki! semmi cukor semmi liszt!!!ez a fogyás titka!
2012. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem tudom megenni azt a száraz húst (amit amúgy se szeretek) mártás nélkül... :S
2012. márc. 22. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!