Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kell tennem ahhoz, hogy...

Mit kell tennem ahhoz, hogy sikeresebben égessem a zsírt? és feszesítsem a bőröm?

Figyelt kérdés

74kilóról lefogytam 58-59kg-ra, a régi súlyomat sosem érném már el, mert szültem egy gyermeket :)(2éve) Mit tehetnék, hogy feszesebb legyen a bőröm? A narancsbőr amióta elkezdtem tornázni, szépen, de nagyon lassan ritkul, viszont meg ijesztett, hogy a combom izmosodik :D a férjem szekál, hogy nehogy túlságosan izmos legyek, mert az is csúnya..itt nem arra célzok, hogy hú de izmos lettem 4 heti tornától, hanem arra, hogy jelenleg még zsíros a combom és olyan mintha a torna csak nagyítaná..

Nekem nem az a célom, hogy sokat fogyjak, de az étrendemen is változtattam..

Viszont problémám van a sok folyadékkal..Amennyit csak tudok megiszok, de sehogy nem tudok 2 litert meginni egy nap, erre tipp?

Bármilyen tanácsot elfogadok, legyen az okoskodás, vagy bármi, csak segítsen.

Amúgy ha nem lenne rajtam ennyi zsír, akkor nem lenne bajom..csak tényleg olyan löttyedt lettem :D :(


2012. márc. 22. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

A hatékonyabb zsírégetés legjobb módszere a sok és változatos kardió edzés. Ne mindig ugyanazt csináld, mert a szervezet egy idő után hozzászokik az adott mozgáshoz, ami jelentősen lerontja a zsírégetés hatékonyságát.


A legjobb zsírégető mozgások:

futás, intenzív aerobik (rengeteg fajta van), ugrókötelezés, ellipszis gép, biciklizés stb...


Ne csak a gyakorlatot váltogasd, hanem az intenzitást is a gyakorlat végzése közben. Ez növelheti a zsírégetés hatékonyságát.


A bőr csak lassan feszesül magától, fogyás után. Vannak bőrfeszesítő kence-ficék, de ezek általában méreg drágák és kitudjá, hogy mennyit árt a bőrnek. Én nem ajánlom őket, inkább légy türelmes.


A narancsbőr ellen vannak kimondott masszások, amik úgy tudom elég jók: "Cellulitisz masszázs" vagy "Narancsbőr masszázs" -nak hívják őket. Ezek már egy-két kezelés után is látható változást eredményeznek.

2012. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!